Hakkımızda

6 KASIM 1993 tarihinde yayın hayatına ZEYTİN FM olarak başlayan RADYO Z, 2002 23 Ocaktan   itibaren ismini ve yayın prototipini değiştirerek kendisini yenileyerek yayın hayatına devam etme kararı almıştır.

RADYO Z, bugüne kadar ZEYTİN FM olarak gerek izlediği kaliteli yayın politikası ve yayın gücüyle gerekse dış ilişkilerdeki istikrarı sayesinde, iSTANBUL da en çok dinlenen radyolar arasında yer almıştır.2007 yılında Radyo Z karasal yayına son vermiş bir sure internet üzerinden yayınını sürdürmüştür.2013 yıl mayıs ayında yeni yayın dönemi hazırlıklarına başlamış,hazıran 2013 ten itibaren eski yayın akışında yayın hayatını sürdermeye devam edecektir.Uydu frekansı ilerleyen günlerde web sitesi üzerinden dinleyicilerimize duyurulacaktır.

RADYO Z  Uydu üzerinde ve web üzerinden yayınını tuüm türkiye ve uydu kapsama alanındaki yerleşkeler üzerinde sürüdrecektir.Radyo Z teknik donanımı yenielmiş olup dijital sistemle kaliteli yayınıonı sürdümeye devam edecektir. RADYO Z yayın tarzı olarak ağırlıklı Türkçe pop müzik,kısmi olarakta diğer müzik türlerine yer vermektedir. Radyo Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) ön gördüğü Sanatsal Programlar ,sağlık programları, Nostaljik programlar,Çocuk programları ve eğitim programları vede en  önemli  misyonlarından biri olarak ekolojik yaşam tarzi,ekokent planlaması,ekolojik kentsel dönüşüm konularında  programlara öncelikle yer vermeyi hedeflemektedir. Dinleyici profili bu doğrultuda yeniden şekillececektir.

                            UNUTMAYIN!!!!!RADYO Z HER ZAMAN YANINIZDA!

RADYO Z İSTANBUL PROTOKOL LİSTESİ

1CEMİL COŞKUN BUDAK  Y.MİMAR GENEL YAYIN YÖNETMENİ
2NİHAN İZMİRLİ MİMAR G. MÜDÜR YARDIMCISI
2BURCU ASLIM YK UYESİ
2ZEYNEP KAHRAMAN İLETİŞİMCİ YAYIN KOORDINATÖRÜ.
3SAFFET DARCAN MİMAR YK UYESİ
4SELCUK BAL Y.İNŞ MÜHENDİSİ:İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ
5ÖZKAN ÇÖL WEB TASARIMCI
6ZAFER GÖKTÜRK TEKNIK SORUMLU
7ARİF AYDOĞAN SPOR KOORDİNATÖRÜ
8HİLMİ EREN EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ