Müzik Haberleri

Zakkum

Zakkum

YENİ ALBÜM HAZIRLIKLARI NASIL GİDİYOR?
Cem Senyücel: Zakkum olarak 5.stüdyo çalışmamızın kayıtlarını tamamlamak üzereyiz. Artık bitirme aşamasına geldik. Şu an mix’leri yapılıyor. 2016 Ocak sonu ya da Şubat başı gibi çıkmasını planlıyoruz. Biz çok heyecanlıyız. Bu albüm diğerlerinden de özel bir albüm oldu. Her albüme, ilk albümümüzmüş gibi yaklaşıyoruz. Üzerine titrediğimiz, çok yoğun enerji ve efor sarf ettiğimiz bunun yanında yoğun duygu kattığımıza inandığımız bir albüm oldu.

ALBÜMÜN İÇERİĞİNDEN BİRAZ BAHSEDER MİSİNİZ?
Eren Parlakgümüş: Albümümüzde 14 şarkı olacak. Albümün adını, görsel tasarımlarını albüm çıkmadan önce internetten paylaşmayı düşünüyoruz. 13 şarkı tamamen bize ait. Bir de cover bir parça var. Musa Eroğlu’dan dinlediğimiz ”Yolun Sonu Görünüyor” adlı şarkıyı yeniden yorumladık. Bütün şarkılara çok emek harcadık, hepsi içimize sinen parçalar oldu. Heyecanla bekliyoruz.

SİZDEN DE ALBÜMLE İLGİLİ DETAYLARI ÖĞRENELİM
Emre Yılmaztürk: ”Her Gün Sonbahar” albümümüzü kaydettikten sonra, fırsat buldukça yeni beste çalışmalarımızı yapıyorduk. Geçtiğimiz yaz aylarında kayıt çalışmalarımıza başladık. Kayıtlarımızı Ankara’da tamamladık. Sadece yaylı kayıtlarımızı İstanbul’da gerçekleştirdik. Şu anda ilk çıkış şarkımız için klip ve senaryo hazırlıklarına devam ediyoruz. Klibi, Ankara’da çekmeyi planlıyoruz. En kısa zaman da hem albümümüz, hem de klibimiz ile görüşmek üzere.

ccbudak

Ocak 5th, 2016

No comments