Genel

Yonca Evcimik: Kavga eden köpekleri ayırmaya çalışırken düştüm!

Yonca Evcimik: Kavga eden köpekleri ayırmaya çalışırken düştüm!

90’lı yıllara damga vuran, ‘Abone’ ve ‘Kendine Gel’ gibi çok konuşulan albümlerin sahibi olan şarkıcı Yonca Evcimik, fit görüntüsüyle adeta yıllara meydan okuyor. Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından Kasım ayında yaptığı paylaşımla adından söz ettiren şarkıcı, sosyal medyada hesabından “An itibarıyla Bodrum Evcimik Cumhuriyeti’nde durum budur. Burada yaz bitmez. Ben birazdan denize” notunu düşerek bikinili pozlarını paylaşmıştı.

“SAHNE ŞOV YERİDİR”

Geçtiğimiz aylarda da kadın şarkıcıların sahne kostümleri polemiğine dahil olan Yonca Evcimik, konuyla ilgili; “Artık şu sahne kostümleri ile ilgili tartışmalara bir son versinler. Sahne bir şov yeridir. Bırakın kim nasıl istiyorsa öyle giyinsin” demişti. Ünlü isim, “Bana bu konu hakkında soru sorulmasın çünkü ben 90’lardan beri çıplağım” diyerek espri de yapmıştı.

MASAJ YAPTIRIRKEN GÖRÜLDÜ

Bir süredir ortalarda görünmeyen ve şimdilerde Bodrum’da olan ünlü şarkıcı, önceki gün Ortakent’te bir mekanda masaj yaptırırken görüntülendi. 58 yaşındaki Evcimik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

TALİHSİZ KAZA

Başına gelen talihsiz kazayı anlatan Yonca Evcimik, “Geçtiğimiz gün iki tane sokak köpeği kavga ediyordu. Bende yardımcı olmak ve onları ayırmak için müdahale ettim ama o sırada maalesef talihsizlik yaşadım ve yere düştüm. Çok ağrılarım vardı ve iki gün uyuyamadım ağrıdan. Hocam sağ olsun medikal terapi yaptı. Kısa zamanda kendimi toparlayacağım yakında yoğun bir konser maratonuna başlıyorum” dedi.

“HAKKINI HELAL ET BOBO”

Öte yandan Yonca Evcimik, uzun zamandır bakımını üstlendiği ve üzerine titrediği köpeği Bobo’yu 2020 yılında kaybetmişti. Acı haberi takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, gönderisine; “Benim iyi kalpli, vicdanlı, efendi canım oğlum Bobo’m dün gece aniden sessiz sedasız melek oldu… Mutlu yaşadık, çok anılar biriktirdik… Tekrar buluşuncaya kadar babacım ve melek olan diğer canlarla orada huzurla ol …Hakkını helal et Bobo’cum….30.5.2020” notunu düşmüştü.

ccbudak

Temmuz 9th, 2022

No comments