Magazin

Yılın en iyi çifti onlar olacak’

Yılın en iyi çifti onlar olacak’

Oyuncu Türkan Şoray yönetmenliğini üstlendiği ‘Uzaklarda Arama’ isimli filmde rol alan Serkan Şenalp ve Sevda Erginci için “Bence bu yılın en iyi çifti olmaya adaylar” dedi
Yönetmenliğini Türkan Şoray’ın yaptığı, çekimleri Muğla’da devam eden ‘Uzaklarda Arama’ filmindeki imkansız aşk hikayesi, set ekibini bile derinden etkiledi. Şoray, filmin başlıca rollerini paylaşan Serkan Şenalp ve Sevda Erginci’nin canlandırdığı karakterler için “Bence Serkan ve Sevda arasındaki kimya müthiş. Oyunculukla ilgili performansları çok iyi. Senaryodaki büyük aşk hikayesini o kadar iyi canlandırdılar ki, bu genç oyuncuları yürekten kutlarım. Bence bu iki oyuncu, bu yılın ve önümüzdeki yılın en iyi çifti olmaya aday” diye konuştu.

KADRO ÇOK SAĞLAM!
Bu arada Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği ve ayrıca oyuncu olarak da rol aldığı ‘Uzaklarda Arama’nın çekimleri tüm hızıyla devam ederken, Türkan Şoray yönetmen koltuğunda olmanın kendisini çok mutlu ettiğini ve şu an aklında yeni hikayelerin bile oluştuğunu söyledi. Filmde Yağmur Ünal ve Mustafa Uğurlu’nun yanı sıra Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Ekin Türkmen, Aslı Samat, Esra Ergün, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Fatih Al, Sema Keçik, Goncagül Sunar, Turgay Aydın ve Doğa Konakoğlu gibi isimler de yer alıyor. Bu isimlere Türk sinamısının yıldız isimlerinden Eşref Kolçak ve Suna Selen gibi ustalar da eşlik ediyor.

ccbudak

Ağustos 24th, 2015

No comments