Müzik Haberleri

Tuğba Yurt

Tuğba Yurt

YENİ SİNGLE ÇALIŞMANIZ İÇİN KİMLERLE ÇALIŞTINIZ?
4 Aralık itibariyle yeni şarkım ”Aklımda Sorular Var” sizlerle buluştu. Bu kez hep hareketli şarkılardan sonra vokal performansımı sergilediğim güzel bir şarkı oldu. Sözleri Osman Hekimoğlu’na, müziği ve aranjesi Ender Çabuker’e ait.

ŞARKIDAN BAHSEDER MİSİNİZ?
Oldukça keyifli bir çalışmanın sonucunda sizlerle buluşturdum şarkıyı. Duygusal bir şarkı oldu ve aynı zamanda müzikal altyapısı da oldukça güçlü. Single’da şarkının başka bir versiyonu daha yer alıyor. Onun aranjesini de Cem İyibardakçı yaptı. Şarkının ikinci versiyonunda biraz daha soft, sakin bir sound yaratmak istedik.

”AKLIMDA SORULAR VAR”A NASIL BİR KLİP ÇEKİLDİ?
Klip çekimimiz Murat Küçük yönetmenliğinde gerçekleşti. Oldukça doğal bir yapısı var klibin. Hiçbir abartı ve süsü yok. Klipte iki ayrı kadını yansıtıyorum. İlk sahnelerde biraz daha sakin, aşkından harap olmuş, derbeder olmuş bir kadını canlandırırken, gece sahnelerinde ise bu aşkın onu harap etmesine izin vermeyen güçlü bir kadını oynuyorum. Bu klip, Murat Küçük ile ilk buluşmamız. Öncesinde klibin konusuyla alakalı fikir alışverişleri yaptık. Benim bu zamana kadar ki kliplerim hep hareketliydi ve oyuncular yer alıyordu. Bu klipte tek başıma olmak istedim. Daha çok yakın plan sahnelere ağırlık verdik. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

ccbudak

Aralık 30th, 2015

No comments