Genel

Tamer Karadağlı figürlü pasta dikkat çekti! ‘Bana hiç benzememiş’

Tamer Karadağlı figürlü pasta dikkat çekti! ‘Bana hiç benzememiş’

Tamer Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile 2002 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin evliliği, kızlarının doğumundan bir yıl sonra sona ermişti. 2006’da Zeyno adını verdikleri çocukları dünyaya gelen ikili, ayrılık sonrası dost kalmayı başarırken, zaman zaman sosyal medyada fotoğraf da paylaşıyor.

“KİMSENİN HADDİ DEĞİL!”

55 yaşındaki sanatçı, Mayıs 2021’de kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Karadağlı, sevgilisiyle arasındaki yaş farkını eleştirenlere, “Aşkta yaş farkı olmaz. Karışmak kimsenin haddi değil! Kimin ne söylediğine bakıp hareket edecek değilim” yanıtını vermişti. Ünlü çiftin yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle ayrıldığı iddia edildi. İkilinin sosyal medyada birlikte yer aldığı fotoğrafları silmesi ve takipleşmeyi de bırakması dikkat çekmişti.

“ERKEKLİĞE YAKIŞMAZ”

Geçtiğimiz mart ayında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda basın mensuplarının karşısına çıkan Karadağlı’ya, piyanist Iraz Yıldız’dan (25) ayrıldığı yönünde çıkan haberler ve ayrılık nedeni sorulmuştu.

Usta oyuncu, bu soruya karşılık olarak, “Yok öyle şeyler. Ben hiçbir zaman özel hayatımla ilgili konuşmadım. Hiçbir birlikteliğimin ardından da konuşmadım. Bunları konuşmanın hiç doğru olduğunu da düşünmüyorum. Erkekliğe de yakıştığına inanmıyorum” şeklinde konuşmuştu.

MİNİ HEYKEL SÜRPRİZİ

Bir süre önce yaptığı reklam anlaşması ile çelik kapı firmasının reklam yüzü olan Tamer Karadağlı, Ankara’nın Çankaya ilçesinde mağaza açılışına katılarak kurdele kesti. İş için geldiği Ankara’da kızı Zeyno’yuda görme fırsatı bulan sanatçı, çevresini sanan hayranları ile de yakından ilgilenerek, bol bol fotoğraf çektirdi.

Mağaza açılışı için hazırlanan pasta ve mini Tamer Karadağlı figürü ilgi gördü. Pastadaki mumları söndürmek üzere gelen ünlü oyuncu, bir anda pasta figürünü görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

“BU ARKADAŞ BANA HİÇ BENZEMEMİŞ”

Uzun uzun pasta figürünü inceleyen ve böyle bir şeyin ilk kez yapıldığını belirten Karadağlı, şu ifadeleri kullandı:

Sürprizleri severim, gerçekten sürpriz oldu. Ama bu arkadaş bana hiç benzememiş. Saçlar benziyor ama üzerinde biraz daha çalışılması gerekiyor.

ccbudak

Haziran 3rd, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title