Genel

Survivor’da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor’da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor’da eleme adayları belli oldu. Nagihan’ın dokunulmazlığı kazandıktan sonra herkes hangi ismi söyleyeceği merak ediliyordu. Kadınlardan herhangi bir ismi söylemeyeceğini açıklayan Nagihan, Hikmet’in ismini söyledi. Hikmet ise bu duruma oldukça tepki gösterdi. ‘Tercih seçeneğinin’ olduğunu belirten Nagihan, ‘Biz kadınlar olarak çok yıpranıyoruz’ dedi. Hikmet ve Nagihan arasında gerilim yaşandı. Acun Ilıcalı araya girerek, ‘Arkadaşlar susar mısınız lütfen’ diyerek müdahale etti.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Nagihan’ın Hikmet’in adını vermesiyle bir eleme adayı daha belli oldu. Diğer adaylar ise Ogeday ve Berkan’dı. Performans birincisi olan Adem de bir isim söyledi. Son eleme adayı Nisa oldu.

İŞTE VEDA EDEN İSİM

Survivor All Star’da aday olan 4 isimden adaya veda eden kişi Ogeday oldu. Ogeday’ın vedası sonrası Nisa gözyaşlarını tutamadı. Ogeday yaptığı açıklamada, “İyi ki gelmişim, iyi ki sizi tanımışım. Her şeye sıfırdan başladım, çok değerli insanlar tanıdım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Bu hiçbir şeyin sonu değil. Bu sene istediğim performansa ulaşamadım. Yapacak bir şey yok bunu da yaşamak gerekiyormuş” dedi.

Acun Ilıcalı ise “Son 4’e de adını yazabilirdim aslında. Benim için özel yarışmacılardan birisin. Bugün bu eleme beni gerçekten üzdü. Finalde olamayacağın için tek bir hata belki de seni yarı yolda bıraktı.” ifadelerini kullandı.

ccbudak

Haziran 25th, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title