Genel

Survivor’da son 10! Bir isim daha elendi, final yolculuğu başladı

Survivor’da son 10! Bir isim daha elendi, final yolculuğu başladı

Survivor’da azalan yarışmacılardan dolayı oyun setleri bu kez 6’da bitti. İlk tur ünlüler ikinci turu ise gönüllüler aldı.

Ayşe, oyun sırasında Nisa ile yaşanan gerilim hakkında, ‘Nisa’ya yakıştıramadığım şeyler oldu oyun içinde. Benim taklidimi yapıyor ağız bükerek. Bana doğru bağırma sevinme gibi serzenişte bulundu. Hiçbir zaman saygısızlık yapmayı istemem.’ dedi.

FİNALE DOĞRU

Acun Ilıcalı son eleme ile beraber yarışmacı sayısının 10’a düştüğü anmsatarak, “Survivor finale doğru diyebiliriz artık bugünden sonra” dedi. Ilıca ayrıca “Sayılar 10’a düşecek. Buradan sonra iki tur aralıksız dokunulmazlıklar oyananacak. Son sekizin bir araya geldiği, bireysellerin olduğu oyuna geçilecek.” bilgisini paylaştı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Üç eleme adayı ünlülerden çıktı, bir isim de gönüllür takımından belirlendi. Adaylar; Hikmet, Evrim, Nisa, Anıl’dı. Veda eden ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Bu hafta Survivor’a veda eden isim Evrim oldu. Evrim yaptığı açıklamada, “Çok güzel bir 5 ay geçirdim, iyi ki buraya geldim. Elimden geleni yaptım. Ben buradaki kitabımı kapattım, burada yaşananlar burada kaldı ve ben ülkeme döneceğim. Ben burada elimden geleni yaptım aslında bana oy atanların sayesinde ben bu kadar kaldım.” dedi.

Acun Ilıcalı ise “Açık konuşmak gerekirse ilk sezondan daha başarılı olduğun bir sezondu bu. Seni en çok takdir ettiğim konu bu sene insanlara olan soğukluğunda ısrar etmeyip yeni yaklaşımlar getirmen. Çok daha pozitiftin.” açıklamasında bulundu.

ccbudak

Haziran 14th, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title