Genel

Survivor Barış Murat Yağcı: Sesim güzel değil!

Survivor Barış Murat Yağcı: Sesim güzel değil!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Best Model of Turkey yarışmasından sonra yapımcılar tarafından keşfedilen ve oyunculuk kariyerine başlayan Barış Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Motosikleti ile City’s AVM’ye gelen 31 yaşındaki ünlü isim, Almanya’dan kendisini ziyarete gelecek olan sevgilisine hediye bakmaya geldiğini söyledi.

“EVLİLİK YAŞIM GELMEDİ”

Özel hayatı hakkında konuşan Yağcı, “Güzel bir ilişkim var. Daha 2-3 ay oldu. Evlilik yaşım tam olarak gelmedi, evlenebilirim de. Bu işler kısmet. Evlilik bir kez olsun, tek seferlik. O yüzden biraz dikkatli davranıyorum” ifadelerini kullandı.

YENİ SEVGİLİSİYLE POZUNU YAYINLADI

All Star’dan elendikten sonra Almanya’ya giden Barış Murat Yağcı, Türkiye’ye döndükten sonra yeni aşkını sosyal medyadan ilan etmişti. Laura Celine adında yabancı bir modelle aşk yaşamaya başladığını duyuran oyuncu, geçtiğimiz haziran ayında Instagram hesabından paylaşım yapmıştı.

EYLÜLDE AMELİYAT OLACAK

2020 yılında Survivor’a katılan ve ikinci olan Yağcı, All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor 2022’ye dizinden yaşadığı sakatlığın da etkisiyle erken veda etmişti. Adada üç hafta boyunca parkurlardan uzak kalan Yağcı, eylül gibi ameliyat olacağını söyledi.

“BİR DAHA ŞARKI SÖYLEMEM”

Geçtiğimiz yıl ‘Her Şeye Rağmen’ isimli single çıkaran oyuncu, sevenlerinin isteği üzerine şarkıcılığa adım attığını ve müzik çalışmalarını sonlandırma kararı aldığını açıkladı.

Daha çok oyunculuğa yoğunlaşmak istiyorum. Sevenlerimin isteği üzerine şarkı yaptım. Zaten sesim güzel değil. Bir daha şarkı söylemem.

“KONUŞULMAK İÇİN ELEŞTİRDİLER”

Şubat 2021’de Etiler’de görüntülenen Barış Murat Yağcı, şarkısının bir kısmını sosyal medyada yayınlaması sonrası eleştiri yağmuruna tutulması hakkında, “O kısmı bilerek koyduk. Eleştirilmesini anlıyorum ve ona göre de ders çıkarıyorum. Bir kesim de konuşulmak için eleştirdi, onları da biliyorum” demişti.

ccbudak

Ağustos 6th, 2022

No comments