Magazin

Sultan’ın başına gül yaprakları döküldü

Sultan’ın başına gül yaprakları döküldü

Türkan Şoray’ın son filmi ‘Uzaklarda Arama’nın galasına ünlü isimler katıldı. Uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturan usta sanatçının başına galada gül yaprakları döküldü
Türkan Şoray’ın uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrolünü oynadığı ‘Uzaklarda Arama’ isimli filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Yapımcılığını ünlü sanatçının kızı Yağmur Ünal’ın üstlendiği filmde; Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Goncagül Sunar ve Eşref Kolçak gibi ünlü isimler rol alıyor. Geceye; film ekibinin yanı sıra Cihan Ünal, Irmak Ünal ve eşi Emre Karabacak, Nazan Şoray, Nebahat Çehre, Bülent Eczacıbaşı, Emre Eczacıbaşı, Ferdi Tayfur, Tuğçe Tayfur, Maya Portakalİbrahim Bitergil gibi ünlü isimler katıldı. Konuklar; filmin konusuna göre dekore edilen fuayedeki sahnede fotoğraf çektirdi. Merakla beklenen film, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Eşref Kolçak, Türkan Şoray’ı sahnede tebrik etti. Şoray şöyle konuştu: “Benim yönetmen, kızım Yağmur Ünal’ın da yapımcı olduğu bu filmin beğenilmesinden çok mutluluk duydum. Burada kendimi bir imtihanda gibi hissettim. Samimi alkışlarınızdan anladığım kadarıyla bu sınavı geçtik.” Konuşmasının ardından sanatçının başından aşağıya gül yaprakları döküldü. Geceden notlar şöyle:

ESKİ EŞTEN DESTEK
Türkan Şoray’ın eski eşi ve kızı Yağmur Ünal’ın babası Cihan Ünal da galaya katıldı. Filme hiçbir katkısının olmadığını söyleyen usta oyuncu, “Bu film, tamamen Yağmur ve Türkan’ın çabalarıyla yapıldı” dedi.
Gala gecesine Nükhet Duru; Nevra Serezli ve Murat Serezli ile birlikte katıldı. Duru “Ben koşulsuz beğenmek için geldim” dedi.
Türkan Şoray’ın üvey kızı Irmak Ünal, geceye eşi Emre Karabacak ile katıldı. Ünal, “Bu film, kardeşimin ve annemin başarısı; ben onlardan daha çok heyecanlıyım” dedi.
Galadan sonra Nişantaşı Vanity’de after parti yapıldı. Partiye sevgilisiyle katılan Mustafa Uğurlu, gazeteciler tarafından görüntülenince tedirgin oldu.
Türkan Şoray, mekan çıkışında yaklaşık 10 dakika aracını bekledi. Ayakta durmakta güçlük çeken sanatçı, yan taraftaki kafenin sandalyesine oturdu. Mekanın güvenlik görevlileri, görüntülenmek istemeyen Şoray için etten duvar ördü.

ccbudak

Kasım 27th, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title