Magazin

“Sinem Kobal artık Cimbom’un yengesi”

“Sinem Kobal artık Cimbom’un yengesi”

Kenan İmirzalıoğlu, Galatasaray Kulübü’ne üye olup takımına olan sevgisini resmileştirmek için harekete geçti. Yakışıklı oyuncunun bu tavrının ardından Sinem Kobal’a böyle “Aslan yenge” lakabı takıldı.Galatasaray’da 2015 üyelikleri için kulübe çok sayıda isim başvurdu. Bu isimlerden biri de Kenan İmirzalıoğlu oldu. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen yakışıklı oyuncu, üye olmak için harekete geçti ve gerekli evrakları önceki gün kulübe teslim etti.Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu tarafından dosyası değerlendirilecek olan İmirzalıoğlu’nun üyeliğine kesin gözüyle bakılırken bu haber; yine sosyal medyada ilginç yorumlara neden oldu.

KALPLERİ FETHETTİ

Sinem Kobal’ın yıllar sonra tıpkı eski nişanlısı Arda Turan gibi koyu Galatasaraylı biriyle aşk yaşaması güzel oyuncu için “Aslan yenge” dedirtti.Kenan İmirzalıoğlu’nun kulübe üye olmasının ardından birçok Galatasaray taraftarı “Sinem Kobal, önce Arda Turan’la şimdi de Kenan İmirzalıoğlu ile Galatasaraylılar’ın kalbini fethetti. Sinem artık Cimbom’un yengesi” yorumları yaptı.Bu arada Kenan İmirzalıoğlu’nun kulübe üye olmasının ardından birçok organizasyonda Arda Turan ile karşılaşacağı da yorumlar arasında…

HER FIRSATTA SÖYLÜYOR

Sinem Kobal’la 7 aydır aşk yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, koyu Galatasaray taraftarı olduğunu her fırsatta dile getirirken yakışıklı oyuncu sık sık da Galatasaray TV’deki programlara katılıyor.

Kaynak: Takvim

ccbudak

Eylül 2nd, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title