Etkinlikler

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

BÜNYAMİN AYGÜN – Kovayla serinlik

Sıcak havanın bunaltıcı etkisini iliklerimize kadar hissederken serinlemek isteyenlerin kimi kendini Boğaz’ın serin sularına attı kimi de kovaya doldurduğu suyla serinledi. Tıpkı Ozan Güzelce’nin Sarayburnu sahilinde çektiği fotoğrafta olduğu gibi. 

Doğal stüdyo

Trakya’da yükselişe geçen lavanta yetiştiriciliği, tarımın konusu olduğu gibi agro turizmin ve fotoğraf sanatlarının da ilgisini çekiyor. Lavantadan elde edilen kimyasallara vurgu yapan fotoğraf sanatçısı Gülşen Gürses’e lavanta üreticisi kadın, zarafeti ile doğal bir model olmuş.

Renkli kuş

Renkli görünüşleriyle dikkat çeken tavus kuşlarının her bir tüyü gözü andırıyor. Vehbi Baş’ın çektiği bu fotoğrafta renkli tüyleri ve vakur duruşuyla alkış bekleyen tavus kuşu görülüyor.

Büyülü dolunay

Doğal güzellikleri ve tarihiyle öne çıkan İstanbul, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli kentlerinden biri. Sabah saatlerine yakın batmaya başlayan dolunay, Ayasofya ile birleşince kartpostallık görüntü oluşturuyor. 

Tarihi saray

Kışın karlar altında yazın rengârenk çiçeklerle kendine hayran bırakan Ağrı’daki İshakpaşa Sarayı, yıllara meydan okuyor. Selahattin Kaçuru’nun çektiği fotoğrafta gün batımında İshakpaşa Sarayı’nın ihtişamına şahitlik ediyoruz.

 

ccbudak

Eylül 13th, 2022

No comments