Müzik Haberleri

Serdar Ortaç ve Hande Yener’den Muhteşem Düet!

Serdar Ortaç ve Hande Yener’den Muhteşem Düet!

Türk Pop Müziğinin iki başarılı ismi Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın merakla beklenen düet projesi ”İki Deli” müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Sözü, müziği ve aranjesi Mert Ekren’e ait olan ”İki Deli” şarkısının mix’i Tufan Taş imzası taşıyor. Şarkının mastering’i ise Londra’da Metropolis Stüdyoları’nda yapıldı.

Albümde şarkının Radio Edit, Extended Mix ve Remix olmak üzere üç versiyonu yer alıyor. Şarkının Radio Edit ve Extended Mix versiyonu Çağın Kulaçoğlu imzası taşırken, remix versiyonu Nurettin Çolak ile Levent Lodos tarafından yapıldı.

”İki Deli” nin video klibini Gülşen Aybaba yönetti. Üç farklı mekanda çekimleri gerçekleştirilen klipte 35 kişilik cast ekibinin yanı sıra 40 kişilik teknik ekip de görev aldı. Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın kıyafetleri ünlü tasarımcı Hakan Akkaya tarafından hazırlandı.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen iki yıldızın kafes dövüşü sahneleri için özel led ışıklandırmalı dev bir kafes yaptırıldı. Kick boks hocası Tolga Olgun eşliğinde çalışan ikili, duruş ve yumruk tekniği için özel ders aldı.

ccbudak

Aralık 7th, 2015

No comments