Müzik Haberleri

Serdar Ortaç, Merakla Beklenen Yeni Albümünü Bizlere Anlattı

Serdar Ortaç, Merakla Beklenen Yeni Albümünü Bizlere Anlattı

“ÇEK ELİNİ KALBİMDEN” ADLI ALBÜMÜNÜZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Bu hastalıktan dolayı 1 sene ara verdikten sonra sizler için 10 tane yepyeni, taptaze şarkı yaptım. İlk önce Bulgar bir şarkının cover’ını yaptım, “Konuş Yüzüme”. Hemen akabinde 1 ay sonra yeni çektiğim klip için Romanya’ya gittik. Otilia ile birlikte “Balım” şarkısına klip çektik. Klipte Otilia hiç üşenmeden oynadı. Hiç yorulmadı. Benim bile yorulduğum dakikalar oldu ama Otilia, hiç bir şey demeden 24 saat çalıştı.

ARDI ARDINA ÇEKİLEN İKİ KLİP SONRASINDA ÜÇÜNCÜ KLİP HANGİ ŞARKIYA GELİR?

Aslında albümde klip bekleyen 7 tane daha şarkı var. Bir tane Ayla Çelik’in “Rahvan” şarkısı var. “Dedin Yok” diye Azeri bir şarkı var. Kendi bestelerimden “Nankör” var. 4 değerli yönetmenle 4 klip daha çekeceğiz. Gülşen Aybaba, Hasan Kuyucu, Murad Küçük, İmre Haydaroğlu ile görüşüyoruz.

KONSER ÇALIŞMALARINIZ NASIL GİDİYOR?

6 aydır ara verdiğim konser ve turnelere sağlığım yerine gelir gelmez tekrar başladım. Önümde Harbiye Açıkhava konseri var. 2 tane konser yapacağız Harbiye’de. 20 senedir her yaz yaptığımız gibi. Bir yaz başı, bir yaz sonu yapacağız. Çeşme’de 3, Bodrum’da 6 tane konser vereceğim. Kuşadası’nda da olacağım. Onun dışında Almanya ve Hollanda’ya gideceğiz. Bir de İstanbul’un dışında da isteyenler oluyor.

PEKİ GELİŞMELERİ NERELERDEN TAKİP EDELİM?

Sosyal medyaya biraz geç katıldım. O yüzden Serdar Ortaç isimlerinin hepsi daha önceden alınmış oldu. Ben de twitter/serdarortacs ve instagram/sortacrr yaptım. Facebook’da da Serdar Ortaç olarak varım.

 

ccbudak

Haziran 8th, 2015

No comments