Magazin

Pelin karahan’ın görümcesiyle yıldızı barışmadı

Pelin karahan’ın görümcesiyle yıldızı barışmadı

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, geçen yıl haziran ayında iş adamı Bedri Güntay’la nikah masasına oturmuştu. Geçen aralık ayında bebekleri Ali Demir’in dünyaya gelmesiyle çiftin mutluluğu taçlandı. Güzel oyuncu bebeğinin ilk fotoğrafını Anneler Günü’nde paylaştı.
Cumartesi sabah yurtdışına tatile giderken havalimanından görüntü paylaşan çiftten Pelin Karahan’ın tıpkı meslektaşı Beren Saat gibi görümcesi Sibel Güntay’la arasının bozuk olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre temizlik ve güvenlik üzerine hizmet veren aile şirketlerinde çalışan Sibel Güntay ile ailenin gelini Pelin Karahan’ın yıldızları hiç barışmadı.

Özellikle son aylarda Güntay ailesinin Karahan’a doğum sonrası cip hediye etmesi ve el üstünde tutması görümceyi rahatsız etti. Görümcesinin soğuk tavırlarından rahatsız olan ünlü oyuncu, konuyu eşine açtı. Bedri Güntay’ın da ablasıyla konuşması gerginliği çözmek yerine daha da büyüttü. Genç adam eşi ve ablasının arasında kaldı. Yaşanan bu olay Beren Saat ile görümcesi Canan Doğulu’nun arasındaki soğuk savaşı akıllara getirdi.

ccbudak

Ağustos 3rd, 2015

No comments