Magazin

O artık Merve Dalkılıç

O artık Merve Dalkılıç

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile 24 Ağustos’taki nikahı öncesi kına gecesi yaptı. La Boom’daki kınada, arkadaşları Boluğur’a ‘Merve Dalkılıç’ diye tezahürat yaptı
Murat Dalkılıç ile 24 Ağustos Pazartesi günü Adile Sultan Sarayı’nda evlenmeye hazırlanan Merve Boluğur, önceki gece Emirgan La Boom’da kına gecesi yaptı. Kız arkadaşlarıyla geç saatlere kadar eğlenen Boluğur, taçlı bir kostüm giydi. Güzel oyuncunun tacının Gaios Design tasarımı olduğu, kıyafetini ise Selma Çilek’in tasarladığı öğrenildi. Boluğur, Instagram’da; kınayı organize eden Lal Organizasyon ile kendisine yardımcı olan Fulya Terim ve kızları Buse ile Merve Terim’e teşekkür etti.

İKİNCİ DÜĞÜN ÇEŞME’DE

Konuklar, Boluğur’a kına yakıldığı sırada ‘Merve Dalkılıç’ tezahüratları yaptı. Gecenin ünlü konukları arasında; Pelin Karahan, Ceylan Çapa, Eliz Sakuçoğlu, Dilara Öztunç ve Merve Özbey gibi isimler vardı. Gecenin sonunda damat Murat Dalkılıç da mekana geldi. Dalkılıç ile Boluğur, birlikte ‘Saltanat’ isimli şarkıyı söyledi.

Öte yandan gecede gazetecilerle mekanın görevlileri arasında gerginlik yaşandı. Boluğur’un görüntü alınmasını istemediğini söyleyen görevliler, gazetecilerin fotoğraf çekmesini engelledi.

Ünlü çift, Adile Sultan Sarayı’nda nikah masasına oturduktan sonra, Çeşme’de de bir düğün yapacak. İzmirli olan Murat Dalkılıç, memleketindeki düğünde akrabalarını ve yakın arkadaşlarını ağırlayacak.

ccbudak

Ağustos 20th, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title