Magazin

Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

6 aylık evliliklerini tek celsede bitiren çiftin birbirinden maddi ve manevi talebi olmadı. Birçokları bu boşanma karşısında şoke olurken cemiyet dünyası bu ayrılığı bekliyordu.Sosyetikler arasında kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili’nin evliliği başlamadan bitti.Çift, söylenildiği gibi son 2 ayda değil evliliğin ilk günlerinden beri ayrı ayrı hayatlar yaşıyordu.

JESTLERİYLE GÖNÜL ALDI

Ünlü haber spikeri, yine iddialara göre evlenmeden önce kendisine romantik jestler yapan Serdar Bilgili’yi imza attıktan sonra tanıyamaz oldu.Sevgililer Günü’nde Madrid’deki törenin ardından İstanbul’a dönen Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, iş adamının Bebek’teki villasına yerleşti.Sadece birkaç haftanın ardından Bilgili, iddiaya göre işlerini bahane ederek eve uğramaz oldu. Nazlı Çelik de “Serdar ile evli gibi bir hayat yaşamıyoruz” diyerek yakın çevresine sürekli dert yandı.

YURT DIŞINDA ‘BEKAR’!

Şok bir iddiaya göre de sık sık yurt dışına çıkan Serdar Bilgili’nin burada yaşadığı ‘bekar ve marjinal yaşamı’ evliliği bitiren sebepler arasındaydı.Birkaç ay daha eşine şans veren Nazlı Çelik, ancak 6 ay dayanabildi ve boşanma davası açan taraf oldu

BİLGİLİ’Yİ SİLDİ

Ünlü spikerin, boşandıktan sonra ilk işi sosyal medyada ‘Bilgili’ soyadına veda etmekti.Serdar Bilgili, Nazlı Çelik’ten önce Fransız model Amelie Latournald ile birlikteydi. Bilgili ve Latournald’ın 2,5 yaşında Ali adında bir oğulları var.

ccbudak

Eylül 4th, 2015

No comments