Genel

Mehmet Ali Erbil: Erkeklerin öyle bir ayrıcalığı yok

Mehmet Ali Erbil: Erkeklerin öyle bir ayrıcalığı yok

2018 yılında evinin banyosunda ayağı kayıp düşmesi sonucu kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında hızlı düşüş ile ilişkili akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından sağlığına kavuştu.

“20 YILDIR BAŞIMA BÖYLE BİR ŞEY GELMEDİ”

Sanatçı, geçtiğimiz haftalarda ödülü vereceği anlarda törenin sunucusu Melike Öcalan’a yönelerek, “Çok güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi” ifadelerini kullandı. Neye uğradığını şaşıran Öcalan, bu sözlerin ardından “Ben şoktayım. 20 yıldır başıma böyle bir şey gelmedi” ifadelerini kullanmıştı.

“İSTEMEDİĞİM BİR DURUMUN İÇİNDE KALDIM”

Tv8’de ekranlara gelen ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının canlı yayınına telefonla bağlanan Melike Öcalan, Erbil’in sözleriyle ilgili konuşmuştu.

“Çok sevdiğimiz, değerli bir abimizin ödül gecesinde böyle bir şeyin konuşuluyor olması can sıkıcı” diyen ünlü isim, “Küçük yaşlardan beri sektördeyim ve içinde yer almak istemediğim bir durumun içinde kaldım. Üzücü bir şey. Konu farklı yerlere gidecek diye sakin kalmaya çalıştım” ifadelerini kullanmıştı.

“KONUŞMA YASAĞI UYGULADI”

Tüm bunların ardından Moon Life Dergisi’nin düzenlediği Aris Moon Life Yılın En İyileri Ödül Töreni’ne katılan ve gecede ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ alan Mehmet Ali Erbil, sahneye dudakları siyah bantlı bir şekilde çıkarak herkesi şaşırttı. Ünlü isim, son zamanlarda ne konuşursa olay olduğunu iddia ederek bu şekilde bir tavır takındığını dile getirdi.

Ağzına siyah bant yapıştırarak gece katılan ünlü şovmen konuşma yasağı uyguladığını dile getirirken yanındaki güzel ise, ‘’Mali artık konuşmuyor, her konuştuğu olay oluyor. O yüzden konuşma yasağı uyguladı’’ diye konuştu.

“SÜRPRİZ OLSUN”

Mehmet Ali Erbil, kız arkadaşı Duygu Çakmak ile önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Dijital platformlar için iş görüşmesi yaptığını ve kız arkadaşı ile bir dizi toplantısına gittiğini söyleyen Erbil “Yeni projeler var, her şey söylenir mi? Sürpriz olsun” diye konuşurken, projenin detayını soran basın mensuplarına “Film projem var, Vikingler İstanbul’da” diye espri yaparak takıldı.

“Televizyon için format çok zor şu an televizyonlar sadece dizi yapıyor” diyen şovmen, kız arkadaşı Çakmak ile aynı projede yer alacaklarını söyledi.

“ÇAPKINLIK ÇAPKINLIKTIR”

Erbil, Safiye Soyman’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Erkek haberim olmadan çapkınlık yapabilir. Bana hissettirmesin” şeklindeki açıklamasına katılmadığını söyleyip “O kadar da değil artık. Öyle bir ayrıcalığı yok erkeklerin. Kadını erkeği yok bu işin çapkınlık çapkınlıktır” diye konuştu. 

NE OLMUŞTU?

Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde “Çapkınlıkta bence erkeklerin suçu yok. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın ama kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz” diyerek tartışma yaratmıştı.

‘Çapkınlık’ hakkındaki sözleriyle kısa sürede sosyal medyada gündem olan oyuncu, hemcinslerini kızdırmış ve çok sayıda tepki yorumu almıştı.

“DERYA DOĞRU SÖYLEMİŞ”

Safiye Soyman, geçtiğimiz akşam Nişantaşı Citys’te görüntülendi. Konserleri için kıyafet bakmaya geldiğini söyleyen Soyman, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Soyman’a Derya Tuna’nın çok konuşulan açıklaması sorulması üzerine şunları söyledi:

Derya doğru söylemiş, hep biz kadınlar yapıyoruz değil mi? Gerçekten hemcinslerimiz yapıyor doğru. Çok rahatsız eden erkekler var kadınları ama her şey kadının elinde. İstemezse istemez, reddederse reddeder. Bize de böyle asılanlar oldu, teklif edenler oldu, bakışlar çok önemlidir, göz bakışları. Her şey tabii ki kadınlarda bitiyor

“SEVİYORSANIZ ÇOK KARIŞTIRMAYIN”

“Ben eğer kafamda kurduysam, onun telefonunu da karıştırırım ona dedektif de tutarım. Ama adamı seviyorsam o işlere hiç bulaşmam. Bu yüzden eşlerinizi lütfen geçinmek istiyorsanız, seviyorsanız onu çok karıştırmayın. Size belli ediyorsa, gözünüze gözünüze sokuyorsa o zaman hadi yallah deyin” dedi.

“BENİM FAİK’İM YAPMAZ”

Muhabirlerin “Gizli yapıyorsa, haberiniz olmadan bir çapkınlık yapıyorsa o zaman birazcık tolerans mı gösterin diyorsunuz?” sorusuna ise “Tolerans değil, benim haberim yoksa yapıyorsa yapıyor ama bana hissettirmesin, bana saygı duysun. Her erkek yapıyordur, çok yapan da vardır kadınlarına. Bu yüzden istisnalar kaideyi bozmaz. Her erkek yapar derken eşlerine tapanları eleyelim. Ama benim Faik’im yapmaz, geçenlerde böyle bir haber çıkmıştı, o herkesin Faik Abi’si. Ama gizli bir yerde yaparsa bırakırım, benimle işin yok hadi yallah der bırakırım” yanıtını verdi.

ccbudak

Haziran 18th, 2022

No comments