Magazin

Megastar Tarkan’ın uzun yıllar beraber olduğu Bilge Öztürk, Murat Boz ile aynı mekandan çıkarken görüntülendi. Tarkan’ın eski avukat sevgilisi Bilge Öztürk ve Murat Boz beraber mi ?

Megastar Tarkan’ın uzun yıllar beraber olduğu Bilge Öztürk, Murat Boz ile aynı mekandan çıkarken görüntülendi. Tarkan’ın eski avukat sevgilisi Bilge Öztürk ve Murat Boz beraber mi ?

Megastar Tarkan’ın uzun yıllar beraber olduğu Bilge Öztürk, Murat Boz ile aynı mekandan çıkarken görüntülendi. Tarkan’ın eski avukat sevgilisi Bilge Öztürk ve Murat Boz beraber mi ?Murat Boz’ un yeni sevgilisinin vokalistliğini yaptığı Megastar Tarkan’ ın eski sevgilisi Bilge Öztürk olduğu iddiası, magazin kulislerine bomba gibi düştü. Murat Boz ve Bilge Öztürk’ ün aynı mekandan çıkarken görüntülenmeleri, kafaları karıştırdı. Eliz Sakuçoğlu’ndan yaz ortasında ayrılan Murat Boz’un ismi pek çok isimle anılmış ancak hiçbiri netlik kazanmamıştı. Ancak yakışıklı popçu, Tarkan’ın uzun yıllar birlikte olduğu sevgilisi Bilge Öztürk ile görüntülenince, ortalık karıştı

YILLAR SONRA BULUŞTULAR

Murat Boz’un Tarkan’ın eski sevgilisiyle olduğu iddialarını çıkmasının sebebi; iki ünlü ismin aynı mekandan çıkması olmuştu ancak ikilinin Instagram hesabından yaptıkları paylaşım çıkan haberlerin gerçeklik ihtimalini kuvvetlendirdi. Akyaka’daki bir balıkçıda objektiflere takılan ikili arasındaki samimiyet, akıllara “Aşk mı, arkadaşlık mı?” sorusunu getirdi. Tarkan’ın vokalistiyken Bilge Öztürk ile tanışan Murat Boz, yıllar sonra güzel avukatla yanyana gelince soru işaretleri arttı.

TARKAN’IN UZUN SÜREDİR BİRLİKTELİĞİ OLMADI

Tarkan ile Avukat Bilge Öztürk’ün birlikteliği 7 yıl sürdü ancak ikili 2008’de yollarını ayırdı. Çiftin beraberlikleri kadar ayrılıkları da uzun süre magazin gündemini meşgul etti. Tarkan’ın Bilge Öztürk’ten sonra uzun süren bir birlikteliği olmazken; Bilge Öztürk, Salih Alexander Çakır, Özgür Mumcu ve Şarkıcı Koray Candemir gibi isimlerle aşk yaşadı.

 

ccbudak

Ağustos 6th, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title