Müzik Haberleri

Mabel Matiz’in Yeni Klibi “Sarışın” Ekranlarda

Mabel Matiz’in Yeni Klibi “Sarışın” Ekranlarda

Gök Nerede” adlı son albümüyle büyük başarı yakalayan, albümün ilk çıkış şarkısı “Gel” ile milyonların gönlüne taht kuran ve yılın en büyük hitlerinden birine imza atan Mabel Matiz, dinleyicilerini şimdi de yine aynı albümden “Sarışın” ile selamlıyor.

Söz ve müziği Mabel Matiz’e ait olan ve “Gök Nerede” albümünün en keyifli, en dikkat çekici pop şarkılarından biri olan “Sarışın”, albümün ikinci video klip şarkısı olarak seçildi. Son dönemlerde çektiği başarılı kliplerle adından söz ettiren Hasan Kuyucu yönetmenliğinde çekilen klip, 24 saatlik yoğun bir çalışma sonrası tamamlandı.

Görüntü yönetmenliğini Fırat Sözbir, Sanat yönetmenliğini Engin Büke, montaj ve editlerini Matina Korontzi’nin üstlendiği yapımda Mabel Matiz’in stylingini Zeynep Şimşek, yine sanatçının saç ve makyajını da Evren İlhan üstlendi. Mabel Matiz’in Emre Erdemoğlu imzalı kıyafetlerle hayat verdiği “Sarışın” klibinde genç nesil oyunculardan farklı bir cast da rol aldı. Klibin tüm kreatif tasarım ve uygulama süreci ise yine Mabel Matiz’e ait.

Beykoz Kundura Fabrikası ve yine İstanbul, Beykoz civarındaki farklı köylerde çekilen “Sarışın”ın klibi, alışıla gelmiş yaz şarkıları ve kliplerinin dışında adeta farklı bir dünyadan sesleniyor bize. Sarı bir yaz günü sonrası esen ılık bir meltem gibi içimizi kaplayan, huzur veren güzellikte melodisi ve sözleriyle “Sarışın”, bu yazın şimdiden en iddialı aşk şarkılarından biri olmaya aday.

Öte yandan Mabel Matiz, Mart 2015’te başladığı “Gök Nerede” Türkiye turnesine yaz aylarında da devam ediyor. Mabel Matiz’i 2015 yaz aylarında tüm tatil şehirlerinde canlı konserlerde yakalama ve harika performansına şahit olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Mabel Matiz’in konser turne tarihlerini www.mabelmatiz.com resmi web sitemizden veya www.facebook.com/MabelMatiz resmi facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ccbudak

Temmuz 1st, 2015

No comments