Magazin

Levent Kırca’nın eski eşi Oya Başar’dan duygusal açıklama

Levent Kırca’nın eski eşi Oya Başar’dan duygusal açıklama

Temmuz ayından beri karaciğer kanseri sebebiyle kemoterapi gören usta tiyatrocu Levent Kırca’nın vefatı, eski eşi Oya Başar’ı yasa boğdu.Oya Başar, Levent Kırca’nın vefatının ardından bağlandığı televizyon yayınında, “Bu çok önemli bir şey benim için hayatımın 35 yılı çok değerli bir insan bugün bizden ayrıldı. Ama çocuklarımız ve biz buradayız. Hep dua edeceğiz, onun huzur içinde yatmasını istiyoruz. Biz onu çok sevdik. Allah huzur içinde yatırsın inşallah.Levent Kırca’nın anlatılmasına gerek yok. Levent Kırca yaptıklarıyla vardı zaten. O çok değerli bir insandı” dedi. Daha fazla konuşamayan Oya Başar, gözyaşlarıyla telefonu kapattı.

BİR HAFTA ÖNCE HASTANEYE KALDIRILMIŞTI

Usta oyuncu Kırca, temmuz ayından beri karaciğer kanseri sebebiyle kemoterapi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırımıştı.

SEVENLERİ HASTANEYE KOŞTU

Levent Kırca’nın vefat haberini alan ailesi ile yakınları ve sevenleri, sanatçının tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geldi.Ünlü tiyatrocu Levent Kırca’nın oğlu Umut Kırca, “Çok üzgünüz. Perişan durumdayız. On gündür burada, hastanedeyiz. Bütün kardeşler olarak burdaydık. On gündür çok ağır durumdaydı kendisi. Ona destek olmaya çalıştık. Çok önemli bir sanatçıydı. Elli yıldır büyük işler yaptı Türkiye’de. Fazla söyleyebilecek birşeyimiz yok” ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.

ccbudak

Ekim 12th, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title