Müzik Haberleri

Levent Dörter

Levent Dörter

“HADİ” NASIL BİR ŞARKI?

“Hadi”nin sözü ve müziği Zeki Güner’e ait. Aranjörümüz Okan Akı. Sizler için kıpır kıpır bir yaz şarkısı hazırladık. Sound’umuz yaza çok uygun. Tabi ki canlı enstrümanlar var fakat yaz şarkısı olduğu için biraz da dijital sesler kullandık. Eminim ki, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir şarkı. Uzun yol şarkısı. Arabaya bindiğinizde “Hadi kalkıp gidelim, yollara vuralım” diyeceğiniz bir şarkı. Umarım beğeneceksiniz.

“HADİ”NİN KLİBİ NASIL ORTAYA ÇIKTI?

“Hadi”ye klip çekmek istediğimizde bir dolu yönetmenle görüştük. Yönetmenlere kafamdaki senaryoyu anlattığımda “Bu klibi sen zaten çekmişsin, onun için bu klibi sen çek, çok güzel olacak” dediler. Bu sefer bir cesaretle kendime bir klip çektim. Aldığım eleştiriler çok olumlu. Çünkü kafamdaki her şeyi klibe yansıttığımı düşünüyorum. Çok eğlenceli, yazın kıpır kıpır izleyecekleri bir klip çektik. Çok güzel bir otobüsümüz var. O otobüse bindiriyorum ve herkesi olduğu bütün stresli ortamlardan kaçırıyorum.

“HADİ” SONRASI PLANLARINIZ NELER?

Önümüzdeki aylarda tekrar yepyeni single’larla, albümlerle, hatta belki de bir cover şarkıyla beni karşınızda görebilirsiniz. Bunlar için www.leventdorter.com’dan ya da bütün sosyal mecralardan leventdorter olarak bana ulaşabilirsiniz. Sorularınızı bekliyorum.

ccbudak

Haziran 30th, 2015

No comments