Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ özür diledi

Kıvanç Tatlıtuğ özür diledi

Kıvanç Tatlıtuğ, ağabeyi Tugay Tatlıtuğ’un basın mensuplarıyla kavga etmesinden dolayı özür diledi. Önceki akşam gazetecilerle sohbet eden Tatlıtuğ, şu mesajı verdi: ‘Bir daha böyle bir şeyin olmasını asla temenni etmiyorum’
ABİSİNİN TAVRI İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer ile önceki akşam Rumelihisarı’nda bulunan Kiss the Frog adlı mekanda akşam yemeği yedi. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz akşam basın mensuplarına saldıran ağabeyi Tugay Tatlıtuğ’un tavrı için özür diledi. Böylece bir süredir agresif tavırlar sergilediği magazin muhabirleriyle de yeniden barışan ünlü oyuncu, şöyle konuştu: “Biz de yaşananlara çok şaşırdık. Yanlış anlaşılan 1-2 kelimenin biraz ileri gitmesi, bu sonuçları doğurdu. Çok gereksiz bir şeydi. Bir daha böyle bir şeyin olmasını kesinlikle temenni etmiyorum. Çok üzgünüm bu durumdan dolayı. Sizlerden özür dilerim. Bir daha olmaz.”

YENİ PROJE MÜJDESİ

Bu arada Başak Dizer hızla araca binerken Kıvanç Tatlıtuğ ise yeni projesiyle ilgili çıkan haberlere de açıklık getirdi. Önümüzdeki yaz çekimlere başlayacağını açıklayan ünlü oyuncu, şöyle dedi:

SER VERİP SIR VERMEDİ

“Kısmetse önümüzdeki Haziran start vereceğiz. Yeni bir sezon dizisi olacak.” Canlandıracağı karakter hakkında ise ser verip sır vermeyen Kıvanç Tatlıtuğ, “Size söylersem sürprizi kaçar. Bu kadar detay da bence yeter” dedi.

ccbudak

Kasım 11th, 2015

No comments