Genel

Kaçakçılık Soruşturması Genişliyor! Ozan’dan Sonra Emre Belözoğlu İfade Veriyor

Medipol Başakşehir futbolcusu Emre Belözoğlu yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik operasyon kapsamında ifade veriyor. Sırada ise Tayfur Havutçu ve Volkan Şen var.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nca yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik başlatılan operasyon genişletildi. Komutanlık yurda kaçak yollarla sokulan lüks araçları satın alan kişilerin tek tek ifadesine başvuruyor.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın yürüttüğü soruşturma çerçevesinde ünlü futbolcu Emre Belözoğlu‘nun ifadesinin alındığı öğrenildi.

JANDARMAYA İFADE VERİYOR

Maslak‘taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığı yerleşkesine davet edilen Belözoğlu, öğlen saatlerinde geldiğiJandarma‘da ifade veriyor.

VOLKAN ŞEN VE TAYFUR HAVUTÇU DA İFADE VERECEK

Sabah‘ta yer alan habere göre; İlerleyen saatlerde ise ünlü teknik direktör Tayfur Havutçu ile Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen‘in de ifade vereceği belirtildi.

OZAN TUFAN GÖZALTINA ALINMIŞTI

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sahte belge ve kaçak yollarla yurda lüks araç sokan bir çeteye yönelik operasyon düzenlemiş, operasyon kapsamında Fenerbahçeli Ozan Tufan‘ın da ifadesine başvurulmuş, ünlü futbolcu ifadesi ardından serbest bırakılmıştı.

ccbudak

Mayıs 25th, 2017

No comments