Genel

Hande Yener’den ilginç tespit! ‘Unutamayanlar kilo alıyormuş’

Hande Yener’den ilginç tespit! ‘Unutamayanlar kilo alıyormuş’

Haziran ayının başında Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne alan Yener, dünyaca ünlü bir markaya ait neon yeşil bol kesim takım elbisesiyle ters köşe yapmıştı.

Konserinde kapalı bir kıyafet seçen Yener, “Bugün kıyafetimi kendim seçtim. Sahnede kıyafet çok önemli değil mi? şeklindeki esprili sorusuna hayranları da gülerek cevap vermişti.

“KOZMİK ENERJİMLE KARŞINIZDAYIM”

Kozmik enerji terapisine başladığını açıklayan ünlü popçu, “Kozmik enerjimle karşınızdayım. Bu enerjiyle sizlerle aynı frekansta buluşmak büyük mutluluk. Kozmik annem olan dünyaca ünlü soprano Didem Balık’a bu özel enerji için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

ÖZEL YATLA ÇEŞME KOYLARINI GEZDİ

Geçtiğimiz haftalarda Çeşme’deki konseri sonrası yat ile denize açılan Hande Yener, kendisi için özel tahsis edilen yat ile koyları gezmişti. Güzel havanın tadını çıkaran Yener, mayolu fotoğrafları ile göz kamaştırmıştı. Üç saatlik turdan sonra oteline dönen bir çocuk annesi şarkıcı, yaz konserleri nedeniyle akşam İstanbul’a dönmüştü.

“ESKİYİ UNUTAMAYANLAR KİLO ALIYORMUŞ”

Çeşme The Beach’de konser veren Hande Yener, sahne kostümüyle yine dikkatleri üzerine çekti. Pembe bir tayt ve üzerine aynı renkte tüylü bir büstiyer giyen ünlü popçu, gözüne de her yeri turuncu tüylerle kaplı bir güneş gözlüğü taktı. Son dönemde şarkılarıyla olduğu kadar kostümleriyle de adından söz ettiren Yener, dansçılarıyla birlikte hareketli bir programa imza attı.

Fiziğiyle genç kızlara taş çıkaran Hande Yener’e, -her konserinde olduğu gibi- oğlu Çağın Kulaçoğlu DJ kabininden eşlik etti. Söylediği aşk parçasının ardından kendi tespitini dile getiren Yener, “Eskiyi unutamayanlar kilo alıyormuş. Yani bir yerden kopamayanlar kilo problemi yaşıyormuş. Gerçi aranızda kilolu insan da yok. Demek ki herkes ayrılmış da gelmiş” şeklinde espri yaptı.

“DIŞTAN HERKES ÇOK MUTLU, İÇ DÜNYASI YERLERDE”

Son zamanlarda cep telefonlarında popüler olan ağlama efektinden yola çıkarak günümüzde insanların sahte mutluluklar yaşadığını ifade eden sanatçı, “Hani bir aplikasyon var ya herkesi ağlak gösteriyor. O aslında içimizi gösteriyor. Dıştan herkes mutlu, tozpembe ama iç dünyasında her şey yerlerde” dedi.

Mekanı dolduran tatilciler, konser boyunca dans edip günün tadını çıkarırken İzmir’in kızlarının seksi olduğundan söz eden ünlü şarkıcı, “Erkekler, işiniz zor vallahi. Size hak vermemek mümkün değil” açıklamasında bulundu.

ccbudak

Temmuz 17th, 2022

No comments