Müzik Haberleri

Gülşen’in “Dan Dan” Şarkısının Klibi Yayında!

Gülşen’in “Dan Dan” Şarkısının Klibi Yayında!

“Bangır Bangır” albümüyle var olan başarısını perçinleyen Gülşen, albümünün ikinci klibini listelerde en çok dinlenenler arasında aylardır yerini koruyan “Dan Dan” isimli şarkısına çekti.

California eyaletinin Palmdale State’inde bulunan iki özel film setinde çekilen klibi, ünlü fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Koray Birand yönetti.

Aksiyon ve sonsuz enerjinin hakim olduğu klipte Gülşen, bu defa yaşadığı tutkulu aşkı ve sınır tanımayan cesaretini gözler önüne seriyor.

Los Angeles’ta geçen bir yol hikayesi üzerine kurulu klipte Hollywood filmlerinde izlediğimiz çöl ve motellerin verdiği yalnızlık hissi, güneşin çölde batarken yaptığı kırmızı ışık, müthiş vintage arabalar ve kırmızılar içindeki Gülşen unutulmayacak.

İki gün süren çekimlerde özel prodüksiyon ve kurgu teknikleri kullanılırken, Gülşen’e klipte Norveçli ünlü top model Helge eşlik etti.

Tüm görsel dünya ve styling’in Bahar Kongel Fransez tarafından hazırlandığı klipte Gülşen’i tehlikenin, tutkunun ve sezonun en hit rengi olan kırmızılar içinde görüyoruz. Klipte Nazlı Bozdağ ve Hakan Yıldırım’ın tasarımlarından oluşan kıyafetler giyen Gülşen, aynı zamanda sezonda öne çıkacak olan kırmızı çizme kullandı.

ccbudak

Ağustos 17th, 2015

No comments