Genel

Gülşen: Hepimize hayırlı uğurlu bir yaz diliyorum

Gülşen: Hepimize hayırlı uğurlu bir yaz diliyorum

Şarkıcı Gülşen, son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleriyle ilgili hem meslektaşları hem de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Eşi Ozan Çolakoğlu’ndan boşanacağına dair iddiaları yalanlayan Gülşen, kendisine gelen tepkilere de yanıt vermişti.

“HİÇBİR SIFATIN KÖLESİ DEĞİLİM”

45 yaşındaki ünlü isim, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yayınlamış ve “Evet, ben bir anne babanın kızı, evet bir erkeğin eşi ve bir yavrunun annesiyim. Babasının kızı, bir erkeğin karısı, bir çocuğun annesi olmaktan öte ben aklı ve düşünme yeteneği olan, özgür iradeye sahip bir insanım. Bu sıfatlardan fazlasıyım. Hiçbir sıfatın kölesi değilim. Kimseye ait değilim. Ben kendimim. Kendime aitim” diye yazmıştı.

“NE VAR BUNDA?”

Yeni şarkısı ‘Lolipop’u yayınlayan ünlü popçu, sonrasında ise sahne programında bir arkadaşının kucağına oturduğu görüntülerle gündem olmuştu. Olayın ardından Ataşehir’de konser veren Gülşen, şarkı aralarında sevenleriyle sohbet etmeyi ihmal etmemiş ve büyük yankı uyandıran görüntülerle ilgili konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Çok güzel görünüyorsunuz. Ben dayanamıyorum yanınıza geleceğim. En son yine sahneden indiğimde bir arkadaşımın kucağına oturdum, olanlar oldu. O gün çok mutluyduk. Canım çok sıkılmıştı, kendimi sahnede hapis gibi hissetim. Sonra da arkadaşımın kucağına oturdum. Ne var bunda?

“ENERJİMİZ HİÇ DEĞİŞMİYOR”

Güzel şarkıcı, tüm bunların ardından geçtiğimiz gece Çeşme Alaçatı’da sahneye çıktı. Jolly Joker’de sezonu açan Gülşen, iki saat kaldığı sahnede tercih ettiği iddialı kıyafeti ile hem göze hem kulağa hitap etti.

Gülşen, ilk şarkısı sonrası “Acaba dün akşam yağmur yağdı bize de yağar mı?’ diye korktuk ama yağsa da bizim konserler değişmiyor. Coşkumuz, enerjimiz hiç değişmiyor, yine çok güzel olurdu. Yaz geldi ve yine aynı mekandayız. Unutamayacağımız konserler verdik, çok güzel bir yaz olsun. Hepimize hayırlı uğurlu bir yaz diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü isim, sevilen şarkılarını seslendirerek dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu.

NE OLMUŞTU?

İzzet Yıldızhan, Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilince, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Türkücü, şöyle konuşmuştu:

Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz.

Yıldızhan’ın bu sözleri, kimileri tarafından tepki alırken, kimileri tarafından da doğru bulunmuş; sahne kostümleri tartışmasına birçok ünlü dahil olmuştu.

ccbudak

Temmuz 3rd, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title