Müzik Haberleri

Gökçe

Gökçe

TİK TAK” NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Aslında bu bir “Iko Iko” cover’ı. Hepimiz Rain Man filminden biliyoruz ve ben şarkıyı aslında senelerdir duymadım, senelerdir filmi de izlemedim. Bir gün arabayla gidiyordum ve yaklaşık 1 buçuk 2 saat inanılmaz bir trafikte kalmıştım. Çok strese girmiştim. Bir anda radyoda “Iko Iko” çalmaya başladı ve kesinlikle benim bütün stresimi, sinirimi, negatifliğimi aldı götürdü. Benim de o anda aklıma “Acaba bu şarkı Türkçe nasıl olur?” diye geldi. Çok güzel olabilirdi. Çünkü melodik yapı olarak uygundu. Daha sonra söz yazmaya karar verdik.

KLİBİN ÇEKİM AŞAMASINDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Bu şarkının klibini çok eğlenceli ve neşeli olduğu için yaz aylarında yayınlamayı düşündük. Kumsalda çekmeye karar verdik. Bir kumsalda çadırlar kurulu, biz orada yaşıyoruz. Ben sanki bir koloninin başındaymışım gibi beraber eğleniyoruz, oturuyoruz, orada sohbetler ediliyor, orada yatılıyor, kalkılıyor. Öyle bir ortam yarattık. Önceki günden dekorlar, çadırlar hazırlandı. Sanat yönetmenimiz Çağlar Narlar’dı. Kesinlikle çok harika bir iş çıkarttı. Klibin öncesinde de koreografili dans dersleri alındı, özel kostümler yapıldı. Onu da Sirena Nymphai yaptı. Murat Pekdemir kareografımız. Kesinlikle çok keyifliydi. Tabi ki o sıcakta, o aşırı sıcak kumda hareket etmek çok zordu bizim için ama çok keyifli bir iş çıktığını düşünüyorum. Daha önce bazı klipleri beğenmiştim ben ve kimin çektiğini bilmiyordum. Daha sonra öğrendim ki Can Saban çekmiş. O yüzden bu klibimizi Can Saban yönetti. Çok keyifli bir şey çıktı.

“TİK TAK” SONRASINDA YENİ BİR SINGLE MI YOKSA ALBÜM MÜ YAYINLAYACAKSINIZ?

Bundan sonrası için albümü ne zaman çıkartırım, nasıl bir şey yaparım hiçbir fikrim yok. Gerçekten onun tam kararını vermiş değilim. Ama bu süre zarfında kesinlikle bol bol single yapacağıma eminim. Hatta şu anda yaptığım bir takım besteler var. Sıralama bile yapıyorum, tabi ne kadar uyar hiçbir fikrim yok.

YAKIN ZAMANDA KONSERLER OLACAK MI?

Bu yaz hep beraber ekibim ve ben çok güzel konserler geçirdik gerçekten. Tabi ki devamı da gelecektir. Çünkü her zaman konser vermekten yana olan bir şarkıcıyım. Konserlerimiz netleştikçe internet adreslerimizden konserlerimizi öğrenebilirsiniz.

ccbudak

Eylül 21st, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title