Genel

Farah Zeynep Abdullah ve sevgilisi Efe Çelik el ele!

Farah Zeynep Abdullah ve sevgilisi Efe Çelik el ele!

Bir dönem oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve komedyen Doğu Demirkol ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah, 2021 yazında yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Farah Zeynep’in, ‘DJ Artz’ lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Bir sezon rol aldığı ‘Masumlar Apartmanı’ dizisindeki performansıyla beğeni toplayan güzel oyuncu, Instagram hesabından sevgilisinin elini tuttuğu fotoğrafı paylaşarak, aşkını ilan etmişti. Takipçileri, Farah Zeynep’e, tebrik mesajları yağdırmıştı.

SEVGİLİSİNİ HASTANEDE YALNIZ BIRAKMADI

Köpeklerinin kavgasını ayırırken sağ el serçe parmağı kırılan ve bir tırnağı çıkan Zeynep Abdullah, “Boldi kavga ederken araya girdim. Serçe parmağım kırıldı, baş parmak tırnağım çıktı, onu da diktiler. Olaylar olaylar…” ifadelerini kullanmıştı. Müzisyen DJ Artz, Abdullah’ı hastanede yalnız bırakmamıştı.

DOĞUM GÜNÜNDE EFE ÇELİK SÜRPRİZİ

Farah Zeynep Abdullah, Ağustos 2021’de yakın arkadaşlarıyla 32’nci yaş gününü kutlamıştı. Ünlü oyuncu, pasta başındaki fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Kutlamaya Efe Çelik de katılmıştı. Doğum gününde arkadaşlarına şarkılar söylemeyi ihmal etmeyen oyuncu, “Çok teşekkür ederim, hediyelerinize bayıldım” demişti.

EL ELE NİŞANTAŞI TURU

Snob Magazin’in haberine göre; 4 Mart 2022 tarihinde vizyona giren, yaklaşık 5.5 milyon kişiyi sinema salonlarına çeken biyografik ve dram türündeki ‘Bergen’ filmiyle adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah, bir süredir birlikte olduğu Efe Çelik ile ilk kez el ele görüntülendi. Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan sevgililerin, rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı.

“BANA SORU SORMAYIN”

Güzel oyuncu, kendisine yöneltilen sorulara “Konuşmak istemiyorum. Bana soru sormayın” dedikten sonra hızlıca bir apartmana girdi.

Öte yandan Farah Zeynep Abdullah, salaş giyim tarzı ve makyajsız haliyle dikkatlerden kaçmadı.

ccbudak

Haziran 3rd, 2022

No comments