Magazin

En iyi giyinen şarkıcı Hande Yener

En iyi giyinen şarkıcı Hande Yener

Geçtiğimiz yılın en iyi giyinen ünlüleri, önceki akşam ödüllendirildi. Hande Yener’in En İyi Giyinen Kadın Şarkıcı seçildiği gecede, Serdar Ortaç ve eşi Chloe de ayrı ayrı ödül aldı
Moda dünyasına geçtiğimiz yılın en iyileri olarak adını yazdıran ünlü isimler, önceki akşam ödüllendirildi. Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de gerçekleşen geceyi Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz sunarken, organizasyonu Atilla Kaplakarslan üstlendi. Gecede ‘En İyi Giyinen Erkek Sinema Oyuncusu’; Özcan Deniz, ‘En İyi Giyinen Kadın Sinema Oyuncusu’; Yasemin Allen, ‘En İyi Giyinen Erkek Pop Müzik Sanatçısı’; Serdar Ortaç, ‘En İyi Giyinen Kadın Pop Müzik Sanaçtısı’; Hande Yener, ‘En İyi Giyinen TV Yıldızı’; İvana Sert, ‘En İyi Giyinen Erkek TV Yıldızı’; Murat Başoğlu, ‘Yılın En İyi Kadın Mankeni’; Chloe Loughnan, ‘Yılın Moda İkonu’; Burcu Esmersoy, ‘Yılın En İyi Giyinen Dizi Erkek Oyuncusu’; Tolgahan Sayışman, ‘En İyi Dizi Kostüm Tasarımı’; ‘Diriliş: Ertuğrul’, ‘En İyi Giyinen Spor Adamı’; Slaven Biliç ve ’25 Yılın En İyi Giyinen Sporcusu’ ise Raul Meireles seçildi.

GECENİN GELİRİ BAĞIŞLANACAK
Geceden ede edilen tüm gelir, Engelsiz Yaşam Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Elde edilen gelirlerle, 40 engelli ya da önünde engel olan kimsesiz kıza ücretsiz tekstil ve bilgisayar bursu verilecek.

GÖZLÜK ŞOV YAPTI
Ünlü şarkıcı Hande Yener, moda konusunda en iyilerin seçildiği geceye Hakan Akkaya ile geldi. Yılın ‘En İyi Giyinen Pop Müzik Kadın Sanatçısı’ ödülü alan Yener, gece boyunca taktığı güneş gözlükleri ile dikkat çekti. Sahneye de gözlükle çıkan şarkıcının, bir süredir sürekli güneş gözlükleri ile görüntülenmesi ‘Göz altından estetik operasyon mu geçirdi?’ sorusunu akıllara getirdi.

BOY FARKI AÇILDI
Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan en iyi giyinenlerin seçildiği geceye damga vurdu. Çift, gecede ayrı ayrı ödüle layık görüldü. Ortaç; ‘Yılın En İyi Giyinen Pop Müzik Erkek Sanatçısı’ seçilirken, eşi ise ‘Yılın En İyi Mankeni’ ödülünü aldı. Giydiği yüksek topuklu ayakkabılarla eşine fark atan Chloe, neşeli tavırlar sergiledi. Ortaç ödülünü alırken “Çoğunlukla eşofman giyiyorum. Özel hayatımda rahat bir tarzım var ama sahnede sevgili eşimin de desteği ile en şık olmaya çalışıyorum’ dedi.

ccbudak

Mayıs 15th, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title