Müzik Haberleri

Emre Aydın

Emre Aydın

YENİ SİNGLE ÇALIŞMANIZI ANLATIR MISINIZ?
Yeni şarkımın adı ”Ölünmüyor.” Tek şarkılık bir single. Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle olmanın heyecanı içindeyim. Ekibim de benimle aynı heyecanı paylaşıyor. Şarkının sözü ve müziği bana ait. Video klibini de ben çekeceğim. Şimdiye kadar yaptığım işlerden farklı olarak değişik bir sound’u var. Daha modern ve orta tempolu bir şarkı. Hatta biraz hareketli bir şarkı da denilebilir. 10 – 12 yıldır müzik yapıyorum. İlk kez böyle bir şey yapacağım. Umarım herkes beğenir.

NASIL BİR KLİP ÇEKMEYİ PLANLIYORSUNUZ?
Şimdiye kadarki çektiklerimden farklı bir klip olacak. Sinematografik yapısı ağır kısa bir hikaye şeklinde çekmeyi düşünüyoruz. Klibin iki ayrı versiyonu olacak. Bir tanesini, yani uzun versiyonunu internette yayınlamak gibi bir planımız var. Sesli bir video çekimi olacak. Çok alışılmış olmayan bir iş. Benim zaman zaman kliplerinde başvurduğum ama tamamen sinematografik bir yola gittiğimi de hatırlamıyorum.

FİLM PROJENİZDEN DE BİRAZ BAHSEDER MİSİNİZ?
Çekimlerini Ağustos ayında tamamladık. Bir korku filmi çektik. Senaryosu bana ait. Yönetmenliğini de ben yaptım. Montajı henüz bitmedi. Vizyon tarihini kesinleşir kesinleşmez paylaşacağız. Film çekme hayalimi benimle paylaşan, beni destekleyen ve aslında işin her aşamasında bana arkadaşlık eden herkese çok teşekkür ederim. Single’ dan sonra yayına girecek. Sosyal medya hesaplarından kesin tarih belli olunca paylaşacağız.

KONSERLERİNİZ NASIL GİDİYOR?
Birkaç aylık bir aradan sonra konserimiz devam ediyor. Onun heyecanı içindeyiz. Tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

ccbudak

Aralık 21st, 2015

No comments