Magazin

Ece Erken büyük panik yaşadı

Ece Erken büyük panik yaşadı

Güzel sunucu Ece Erken, önceki gün annesi Nurhan Serpici ile Akmerkez’de alışveriş turuna çıktı. Bir süre mağazaları gezen anne ile kızı, kitapçıya girerken arkalarından gelen bir adamı fark etti.Çocuk bakımı üzerine kitaplar bakan Ece Erken, aynı adamın yine hemen arkasında olduğunu gördü. Güzel sunucu, attığı her adımda gizemli adamın arkasında olduğunu görünce annesiyle hemen mağazadan çıktı.

GİTMESİNİ BEKLEDİ

Ancak Ece Erken’in hayranı, güzel sunucuyu takibini sürdürdü. AVM’den çıkıp valelerden aracını getirmesini isteyen Erken’in yanına kendisini adım adım takip eden hayranı gitti.Bir an ne yapacağını şaşıran ünlü sunucu, yaşlı adamın kolunu tutmasıyla çığlık attı. Ece Erken, annesini de alıp hemen yolun karşısına geçerek hayranının oradan gitmesini bekledi.Ece Erken’in önceki gün kendisini adım adım takip eden hayranı yüzünden yaşadığı panik de objektiflere takıldı.

FOBİSİ GEÇMEDİ

Ünlü sunucu, geçtiğimiz yıllarda bir hayranından ölüm tehditleri aldığı için korku dolu günler yaşamış, bu kişinin kimliği de bulunamamıştı. Ece Erken’in önceki gün sergilediği tavırlar da “Hayran fobisini üzerinden atamadı” dedirtti.

ccbudak

Ekim 2nd, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title