Magazin

Dünyayı şaşırttık

Dünyayı şaşırttık

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimini Kısıklı’da protesto eden vatandaşlara Yılmaz Erdoğan, Pascal Nouma ve teknik direktör Tolunay Kafkas sahneye çıkarak destek verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi’nde, vatandaşların FETÖ’nün darbe girişimine yönelik protestoları sürerken, sahnede vatandaşlara destek veren Erdoğan, “Temsilcilerini seçen ve seçtiğine sahip çıkan ve bu uğurda canını vermekten çekinmeyen büyük bir halkın sıradan bir ferdi olarak hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

TÜRKİYE’NİN KURTULUŞ BAYRAMI

Demokrasi nöbeti tutan halkın önünde saygıyla eğildiğini ifade eden Yılmaz Erdoğan, “Cesaretin tam olarak anlamına kavuştuğu günler, çok tarihi günler ve bu sanıyorum, yeni demokratik Türkiye’nin kuruluş bayramı. Bu uğurda canını verenlerin şehadetleri huzurunda saygıyla eğiliyorum. Hepinize herkese öğrettiğiniz cesur davranış biçimi için ve bütün dünyayı şaşırtan kahramanlığınız için tebrik ediyorum.” diye konuştu. Erdoğan, vatandaşın isteği üzerine ‘Etme’ isimli şiirini okudu.    

KENDİMİ TÜRK GİBİ HİSSEDİYORUM

Bir dönem Beşiktaş forması giyen eski futbolcu Pascal Nouma ise kendisini bir Türk gibi hissettiğini belirterek, “Türkiye’de çalışıyorum, Türkiye’de yaşıyorum, Türkiye’de ağlıyorum. En büyük Türkiye. Hepinize burada olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.   

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1129886

ccbudak

Ağustos 1st, 2016

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title