Genel

Deniz Seki’ye Tahliye Sonrası 4 İcra Birden!

5 Haziran akşamı tahliye olmaya hazırlanan Deniz Seki’nin 4 farklı icra davasıyla karşı karşıya olduğu ortaya çıktı.

Zararlı madde ticareti yapma suçlamasıyla yargılandığı dava nedeniyle 2014 kasım ayından beri bakırköy kadın ve çocuk tutukevi’nde yatan Deniz Seki, 5 Haziran‘da özgürlüğüne kavuşuyor.

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Kesinleşen cezasının toplam 3,5 yılını hapiste geçiren, kalan 1 yılında ise denetimli serbestlikten yararlanan sanatçı, büyük bir heyecan yaşıyor. 5 Haziran akşamı tahliye olmaya hazırlanan Seki, hapishane çıkışında kaçmak yerine, basın toplantısı düzenleyecek. İkinci kez girdiği hapishaneden bu kez daha da güçlenerek çıkmaya hazırlananDeniz Seki‘yi maddi anlamda ise pek de hoş bir tablo karşılamayacak.

4 İCRA BİRDEN

Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın programının özel haberine göre; peş peşe icralarla karşı karşıya olduğu ortaya çıktı. Öyle ki, sanatçının sadece 2007 model kapalı kasa aracının üzerinde bile 4 ayrı haciz birden var. Bunlardan 1.’si Emniyet Genel Müdürlüğü‘nün Beşiktaş Vergi Dairesi adına koyduğu haciz… İkincisi Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Dairesi’nin haczi… 3.’sü 35. İcra Dairesinin haczi ve 4. haciz ise eski oturduğu lüks sitedeki lüks evin 7 bin 500 TL’lik aidat borcunu ödemediği için 22. İcra Dairesi’nin koyduğu haciz…

KONSER ANLAŞMASI YAPTI

Öte yandan cezaevi çıkışı mali açıdan tatsız bir tablonun karşılayacağı sanatçının şimdiden 2,4 milyonluk 20 konserlik anlaşma yaptığı, hapisten çıkar çıkmaz da borçlarını kapatacağı belirtiliyor.

ccbudak

Mayıs 25th, 2017

No comments