Magazin

Demet Akalın takipçisini azarladı

Demet Akalın takipçisini azarladı

Demet Akalın, kızı Hira’ya hediye edilen otomobili ınstagram sayfasında paylaşınca sanatçıya tepki yağdı.
Şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira için gelen hediyeyi Instagram sayfasında paylaşınca ortalık karıştı. Takipçilerinin Demet Akalın’a yazdıkları ünlü şarkıcıyı çıldırttı.

Akalın, eşi Okan Kurt’un yeni otomobili ve kızı Hira için gelen oyuncak aracı paylaşarak, “Babası yeni araba alır da kızım boş kalır mı? Almanya’dan gelmiş. Teşekkürler Mercedes” diyerek duyurdu.

ESPRİ YAPARKEN SİNİRLENDİ

Akalın, daha sonra ‘Görgüsüzlük’ yorumları yapılınca tepki gösterdi. Akalın ilk önce, “Görmemişlikte tavan yaptın. Zaten paran yokmuş gibi sponsorla yaşıyorsun” yorumuna, “Ne yapayım almayım mı? Sağol mı diyim” diyerek tepki gösterdi. Bir takipçisinin, “Sırf bu yorumları yapsınlar diye atıyorsun. Hoşuna gidiyor görgüsüz zengin demeleri” yorumuna Akalın, “Günah be. Tatmin olsunlar. Bana yazınca rahatlarlar herhalde. Sevap kazanıyorum. Günahları onların boynuna” diyerek takıldı.

“SORSAN BEŞ VAKİT DUADALAR”

Akalın bir takipçisinin yaptığı yorumdan sonra sert çıktı. “Yemin ederim ünlülerden bizi temsil eden en görgüsüz ünlü sensin. Az görgülü ol” yorumu gelmesine Akalın, yorumu gönderen takipçisinin profilini inceledi. Türbanlı olan takipçisini inceleyen şarkıcı, “Bana bunu yazarken kendi sayfanda sıralı sıralı çekip koymuşsun. Az laf atıcaksın diye o lafı suratına bulaştırma. Benden sana tavsiye. Bayılıyorum bu halli ablalara bir de sorsan beş vakit duadalar. Maşallah gıybet bitmiyor ama” diyerek çıkıştı.

TAKİPÇİDEN CEVAP

Demet Akalın’ın cevap vermesi üzerine takipçisi sessiz kalmadı ve “Merak edip incelemişsin ne kadar komik yorum yazan var bana mı cevap yazasın geldi bindiğim arabaları da çekecek kadar görgüsüzleşmedim nasıl konuşman gerektiğini bilmen lazım uslübe bak kadın resmen küfür yazdı yalakası olduğunuz Demet’i görün” diyerek karşılık verdi.

ccbudak

Temmuz 28th, 2015

No comments