Genel

Cihangir Ceyhan’dan oğlu İlhan’la yeni paylaşım

Cihangir Ceyhan’dan oğlu İlhan’la yeni paylaşım

‘Sıfır Bir Adana’ dizisinde canlandırdığı ‘Cio’ karakteriyle şöhreti yakalayan ardından ‘Çukur’ dizisinde yer alan Cihangir Ceyhan, bir süredir Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’da ‘Hayri’ye hayat veriyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla zaman zaman adından söz ettiren oyuncu, geçtiğimiz şubat ayında kural bozmuştu.

İLK KEZ PAYLAŞTI

Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden 33 yaşındaki oyuncu, ilk kez ailesini paylaşmıştı. Eşi Fatma Ceyhan ve çocuğu İlhan Cihangir ile birlikte objektif karşısına geçen Cihangir Ceyhan, oğlunun birinci yaş gününü duygusal bir mesajla kutlamıştı.

Cihangir Ceyhan, gönderisinde; “İlhan Cihangir’imiz 1 yaşında. Rabbim sana sağlık, afiyet versin evladım. Hızır yoldaşın olsun. Allah sana ilim, irfan bahşetsin” ifadelerini kullanmıştı.

“SEN YEŞİL SEVİYORUM DEYİNCE…”

Yakışıklı oyuncu, son olarak oğlu İlhan Cihangir ile camdan bakarken verdiği pozları takipçileriyle paylaştı. Ceyhan, gönderisine; “Sen yeşil seviyorum deyince bebekamın” notunu düştü. Bir çocuk babası oyuncunun kaslı vücudu da dikkatlerden kaçmadı.

ccbudak

Haziran 7th, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title