Genel

Buse İskenderoğlu arkadaşlarıyla Çeşme’de

Buse İskenderoğlu arkadaşlarıyla Çeşme’de

Show TV’de yayınlanan magazin programları ‘Cumartesi ve Pazar Sürprizi’nde sürpriz bir değişiklik yaşanmıştı. Programın sunucusu Buse İskenderoğlu, geçtiğimiz aylarda son yayınını gerçekleştirerek, kariyerine yurt dışında yeni bir yön vermek için yaklaşık dört yıldır sunduğu programa veda etmişti.

BEĞENİ YAĞDI

İskenderoğlu, programa veda ettikten sonra soluğu tatilde aldı. Tatilden bikinili fotoğraflarını paylaşan Buse İskenderoğlu’nun pozları gündem olmuştu. Kahverengi bikinisi ive hasır şapkasıyla verdiği pozları, ‘bronzlaşma mevsimi’ notuyla paylaşan İskenderoğlu’nun tatil kareleri binlerce beğeni almıştı.

BEYAZ BİKİNİSİ DİKKAT ÇEKTİ

2016 yılında Miss Turkey Güzeli seçilen sunucu ve model Buse İskenderoğlu; deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyor. Önceki gün, Çeşme The Momo Of Beach’te görüntülenen 25 yaşındaki İskenderoğlu, beyaz bikinisi ile objektiflere yansıdı.

Arkadaşları ile tatile çıkan Buse İskenderoğlu, deniz sonrası duş alarak locasına döndü. Formda görüntüsü dikkat çeken ünlü isim, tüm bakışları üzerinde topladı.

“AÇIK GİYİNİYORSUN DİYORLAR” 

Geçtiğimiz aylarda İzmir’de düzenlenen defilede podyuma çıkan İskenderoğlu, defilenin ardından basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Ünlü model, sosyal medyada uğradığı haksız eleştirilerden dert yanmıştı.

Tescilli güzel, “Geçenlerde Sait Halim Paşa Yalısı’nda yoga etkinliğine katıldım diye linç yedim. Alt tarafı yoga. ‘Tarihi yalıda neden yoga yapıyorsun?’ dediler. Orada bir sürü etkinlik yapılıyor” şeklinde konuşmuştu. Ünlü model, “Bir de giyimime kuşamıma tepki gösteriyorlar. ‘Açık giyiniyorsun’ diyorlar. Benim tarzım bu, istediğim gibi giyinirim” ifadelerini kullanmıştı. 

“Formunuzu nasıl koruyorsunuz?” sorusuna ise İskenderoğlu, “Spor yapıyorum, aslında beslenmeme de hiç dikkat etmiyorum. Metabolizmam hızlı” yanıtını vermişti.

ccbudak

Temmuz 17th, 2022

No comments