Magazin

Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün öpüşmesi olay oldu

Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün öpüşmesi olay oldu

Burak Özçivit, oyuncu Neslihan Atagül ile Yeniköy sahilinde dudak dudağa görüntülendi. Bu kareler sonrası Özçivit’in sevgilisi Fahriye Evcen’in ve Atagül’ün sevgilisi Kadir Doğulu’nun tepkisinin nasıl olacağı merak konusu oldu.

Kendisi gibi oyuncu Fahriye Evcen’le doludizgin bir aşk yaşayan Burak Özçivit, önceki akşam Neslihan Atagül ile Yeniköy sahilinde sarmaş dolaş görüntülendi. Çekildiklerinden habersiz sahilde baş başa oturan Özçivit ile Atagül’ün bir süre sonra öpüşmeye başlaması objektiflere böyle yansıdı. Kadir Doğulu ile mutlu bir birlikteliği olan Neslihan Atagül ve Fahriye Evcen ile aşk yaşayan Burak Özçivit’in bu hali akıllara ihaneti getirirken durumun böyle olmadığı kısa bir süre sonra anlaşıldı.

ROL GEREĞİ ÖPÜŞTÜLER

Yakında yayın hayatına başlayacak olan “Kara Sevda” isimli dizinin oyuncuları olan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit, dizide birbirini deli gibi seven iki aşığı canlandırıyor. Atagül ile Özçivit’in senaryo gereği birbirini öptüğü sahneler de dizinin setinden… Fakat yakışıklı oyuncuyu hayranlarından bile kıskandığı iddia edilen Fahriye Evcen’in bu görüntüler karşısında yine çılgına döneceği tahmin ediliyor…

KADİR NE TEPKİ VERECEK?

Neslihan Atagül uzun süredir Kadir Doğulu ile aşk yaşıyor. Kadir Doğulu’nun da öpüşme görüntülerinden sonra tepkisi merak ediliyor.

ccbudak

Eylül 9th, 2015

No comments