Genel

Britney Spears’ın nişanlısı Sam Asghari: Her şey benimle onun arasındaydı

Britney Spears’ın nişanlısı Sam Asghari: Her şey benimle onun arasındaydı

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears’ın serveti ve tüm hayatı neredeyse 13 yıldır babası James Parnell Spears tarafından kontrol ediliyordu. Spears, daha önce uzun süredir aşk yaşadığı Sam Ashgari ile evlenmesinin ve yeniden çocuk sahibi olmasının engellendiğini açıklamıştı.

Mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz ağustos ayında bu görevden çekilmek için mahkemeye başvurmuştu.

Beş ay önce Los Angeles’ta görülen davada Britney Spears’ın vasiliğin sonlandırılması talebi, yargıç tarafından kabul görülmüştü. Baba Jamie Spears’ın vasiliği, 30 dakika süren kısa bir duruşmanın ardından resmen bitmişti.

“GENÇ BİR BABA OLMAK İSTİYORUM”

Babası Jamie Spears’a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesini kazanan Britney Spears, yaklaşık 5 yıldır sevgilisi Sam Asghari ile aşk yaşıyordu.

Daha önce Britney Spears ile sanatçının 2016 yılında piyasaya sürülen şarkısı ‘Slumber Party’in klibinde tanıştıklarını ifade eden Sam Asghari, ilişkisini bir sonraki noktaya taşımak istediğini de daha önce dile getirmişti.

Asghari, konuyla ilgili, “Baba olmamda bir sakınca yok. Genç bir baba olmak istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Tüm bunların arından nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten müjdeli haber, geçtiğimiz ay gelmişti.

Dansçı Kevin Federline ile birlikteliğinden 2 çocuk sahibi olan Britney Spears, hamile olduğunu duyurmuştu. Spears, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, nişanlısından ilk bebeğini beklediğini ifade etmiş ve takipçileri, anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcıya tebrik mesajları yağdırmıştı.

“BU YAPACAĞIM EN ÖNEMLİ İŞ”

28 yaşındaki Asghari de haberi, “Babalık her zaman dört gözle beklediğim ve hafife almadığım bir şey. Bu yapacağım en önemli iş!” ifadeleriyle Instagram hesabından duyurmuştu.

“TÜM DESTEĞİNİZ İÇİN MİNNETTARIZ”

Hamileliğini 12 Nisan’da açıklayan Britney Spears ve nişanlısı Sam Ashgari, geçtiğimiz günlerde yaptıkları ortak bir paylaşımla bebeklerini kaybettiğini duyurdu. Ünlü isimin gönderisinde, şu ifadeler yer aldı:

Mucize bebeğimizi hamileliğin erken döneminde kaybettiğimizi derin bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Bu, her ebeveyn için yıkıcı bir zaman. Belki de hamileliğim ilerleyene kadar bunu duyurmak için beklemeliydik, ancak iyi haberi paylaşmak için fazlasıyla heyecanlıydık. Birbirimize olan sevgimiz biz gücümüz ve ailemizi büyütmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Tüm desteğiniz için minnettarız. Bu zorlu süreçte sizlerden mahremiyet rica ediyoruz.

Başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden destek mesajları alan Spears’a, nişanlısı da “Yakında bir mucizemiz olacak” sözleriyle yorum yaptı.

Paris Hilton da yakın arkadaşını yalnız bırakmayarak, “Kaybın için çok üzgünüm. Senin için her zaman buradayım, seni çok seviyorum” sözleriyle şarkıcıya destek verdi.

“DESTEĞİNİZİ HİSSETTİK”

28 yaşındaki Asghari, tüm bunların ardından geçirdikleri zor günlerde kendisine ve Spears’a destek olan hayranlarına teşekkür etmek için bir paylaşım yaptı.

Ünlü isim, 2.4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden şu ifadeleri yayınladı:

Desteğinizi hissettik. Her şeyi olumlu bir şekilde ele alıyor ve geleceğimize doğru ilerliyoruz. Yaşadıklarımız zor, ama yalnız değiliz. Gizliliğimize saygı duyduğunuz için teşekkür ederiz. Yakında ailemizi genişleteceğiz.

“RUH HALİM BU”

Britney Spears ise, ‘Sex and the City’ dizisinde yer alan ve görüntüde “İnsanlarla bir arada olacak hava değilim” yazan bir sahneyi, “Maalesef bu günlerde ruh halim bu… Umarım yıllara dönüşmez” mesajıyla paylaştı.

Takipçileri, 40 yaşındaki Spears’a, “Güçlü ol kraliçe”, “En iyisini hak ediyorsun” ve “Umarım bir an önce daha iyi olursun” gibi yorumlar yazdı.

“BU BİRÇOK İNSANIN BAŞINA GELEN BİR ŞEY”

Tüm bunlarn ardından Sam Asghari, GQ dergisine konuşarak bebeklerini kaybetmeleri ve genel olarak Britney Spears ile hayatı hakkında konuştu.

Asghari başta özel kaybı tartışmak konusunda tereddütlüydü, ancak hem kendisinin hem de Britney’nin trajedideki ‘olumlu’ şeyi bulduklarını ve ‘bebek hazır olduğunda geleceğinden’ emin olduklarını söyledi.

Ünlü isim, “Bu konuda olumluyuz, bu birçok insanın başına gelen bir şey” dedi ve, “Birinden duyduğum çok güzel bir şey, ‘bebeğin hazır olduğunda geleceğiydi.’ Kadın bedeni çok harika; ve genel olarak insan vücudu o kadar güzel ki, kendi kendini iyileştiriyor. Ve gerçekten de ‘bebek hazır olduğunda’ bu doğru zaman olacak” diye ekledi.

Asghari ayrıca, her zaman genç bir baba olmak istediğini dile getirdi ve çocuk yapmayı ‘hayatın neşesi’ olarak nitelendirdi.

“KİMSENİN BİLMESİNİ İSTEMEDİM”

Spears’a evlenme teklif etmek için aldığı yüzükle ilgili de konuşan Sam Asghari, “Britney’nin zevkini bildiğim için süper büyük bir yüzük istemeyeceğini düşündüm. Ünlüler genelde milyon dolarlık yüzükler alıyor, ve markalar bu yüzükleri promosyon amacıyla bedavaya veriyor. Ama ben aldığım yüzüğün bir şeyi temsil etmesini istiyorum” dedi:

Kalbimden gelmesini ve büyük, süslü şeyler istemeyen birine gitmesini istiyorum. Yüzüğü aldığım yer büyük bir şirketti, ama her şeyi benim istediğim gibi yapmaya isteklilerdi. Gerçek bir prenses için, prenses kesimi bir yüzüktü. Dürüst olmak gerekirse, Britney’e evlenmek teklif etmeden önce bunu kimseye söylemedim. Kimsenin bilmesini ve herhangi bir şekilde müdahale etmesini istemedim, bu yüzden her şey benimle onun arasındaydı.

Asghari, bir müzik videosunun setinde tanıştıklarında onu dünyaca ünlü popçuya çeken ilk şeyin, Spears’ın alçakgönüllülüğü olduğunu söyledi. Ayrıca Britney’nin ‘kedi gibi reflekslerinden’ ve tenis, masa tenisi ve basketbol oynarken ne kadar rekabetçi olduğundan da bahsetti.

“ÇOK SEYAHAT EDİYORUZ”

Sam Asghari, her şey düşünüldüğünde hayatlarını oldukça normal olarak nitelendirdi. Müstakbel eşinin hatırı sayılır şöhretinden ve zenginliğinden yararlanmakla ilgilenmediğini de belirtti.

Ünlü isim, “Çok seyahat ediyoruz ve pahalı zevkleri olan bir kadınla ilişkim var, ama ben de yaşam tarzımı onunkiyle birleştirmeye çalışıyorum. Bana kalsa seyahat etmeyi azaltırdık ve çok daha ucuz bir otelde kalırsak, muhtemelen günde 60 dolarla geçinirdik” dedi.

ccbudak

Haziran 6th, 2022

No comments