Magazin

Beren Saat ile Kenan Doğulu’dan üzücü haber

Beren Saat ile Kenan Doğulu’dan üzücü haber

Önce birlikte reklam filminde rol alan ardından da bir animasyon filminin seslendirmesini yapan Beren Saat – Kenan Doğulu çifti hakkında ortaya atılan iddia herkesi üzdü.Beren Saat – Kenan Doğulu çifti, son günlerde peş peşe beraber yaptıkları 2 projeyle birden herkesi şaşırttı. Evlilik öncesi ve sonrası beraberliklerini kapalı yaşamaya özen gösteren, ilişkileri hakkında en özel röportajlarında bile ağızlarından kerpetenle laf alınan ünlü çift, önce beraber reklam filmi çekti, ardından da animasyon filmi seslendirdi.Bugüne kadar Saat ve Doğulu’yu mesafeli duruşları nedeniyle ayrı bir yere koyan sevenleri, sosyal medyada beraber astronomik ücretlerle yaptıkları peş peşe 2 proje üzerine “Onlar da birçok ünlü gibi ilişkilerini sonunda paraya çevirdi” yorumlarıyla ünlü çifti eleştirdi. Ayrıca yıllardır sıkı takipçileri Kenan Doğulu’ya “Aşk ile Yap” şarkısını reklam kampanyası için bestelediği ortaya çıkınca “Nerde o eski Kenan şarkıları?” mesajlarıyla sitem etti.

DOĞULU AİLESİNE MESAFE KOYDU

Sinirleri bozulan oyuncu, bu süreçte Doğulu ailesine karşı da soğuk davranışlar sergiledi. Eşinin kardeşi Ozan Doğulu’nun kızları Arya ve Lila’nın doğumgünlerine önemli bir mazereti olmadığı halde katılmadı. Ailenin diğer gelini Ece ve görümcesi Canan’la bir türlü yakınlaşamadı.

BEBEK KRİZİ GİDEREK BÜYÜDÜ

Peki ünlü çiftin aile hayatında her şey reklamdaki ya da animasyon filminin tanıtımında kamuoyuna yansıtıldığı gibi güllük gülistan mı? Saat ve Doğulu’nun yakın çevresinden gelen bilgiler hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yönünde. Özellikle çiftin evlerindeki mutluluklarını gözler önüne sermeyi hedefleyen reklam filminin çekimleri sırasında uzun zamandır devam eden gerginlik, gün yüzüne çıktı.

1 YILLIK ANLAŞMA NEDENİYLE AYRILIK YOK

Aralarındaki bu krizler devam etmesine rağmen çiftin yaptıkları 1 yıllık reklam anlaşması nedeniyle şimdilik her şey yolundaymış imajı çizdikleri iddiası kulaktan kulağa dolaşıyor. Hatta “Bu reklam anlaşması olmasaydı çoktan ayrılırlardı” yorumunu yapanlar bile var

1 YILLIK ANLAŞMA NEDENİYLE AYRILIK YOK

Aralarındaki bu krizler devam etmesine rağmen çiftin yaptıkları 1 yıllık reklam anlaşması nedeniyle şimdilik her şey yolundaymış imajı çizdikleri iddiası kulaktan kulağa dolaşıyor. Hatta “Bu reklam anlaşması olmasaydı çoktan ayrılırlardı” yorumunu yapanlar bile var.

.

ccbudak

Temmuz 23rd, 2015

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title