Genel

Bayram coşkusu devam ediyor!

Bayram coşkusu devam ediyor!

UMUT ÜNVER- Sahnelerin önemli isimleri Kurban Bayramı’nın üçüncü gününü de sahnede geçirdi. Sanatçılar, şarkıları ve sahne şovlarıyla dinleyicilerini hem coşturdu hem de hüzünlendirdi. Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de hayranlarının karşısına çıkan Öykü Gürman, Paris’te evlenme teklifi aldığı sevgilisi Fatih İçmeli’yle işlerinin yoğunluğundan dolayı evlenmelerinin biraz zaman alacağını söyledi. Şarkıcı, “Paris’te menajerim ve Fatih arasında yapılan bir prodüksiyonla evlenme teklifi aldım. Bu konularda uyanığımdır ama hiç anlamadım” sözleriyle, sevenlerini güldürdü.

İzmir’de konser veren Muazzez Ersoy, binlerce hayranının karşısında en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kıbrıs’ta sahne alan Serkan Kaya, yoğun programından dolayı özel jet kiralayarak, İzmir’e uçtu.

Antalya’da hayranlarının karşısına çıkan Sibel Can, Amor Gariboviç imzalı, kırmızı simli elbisesiyle hem kulaklara hem de gözlere hitap etti.

Bayramı çalışarak geçirenlerden İrem Derici, Antalya’da coştu. Şarkıcı, en hareketli şarkılarıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Berksan, nazara geldi! Bodrum’da bir mekandan eserlerini seslendiren şarkıcı, sahne öncesi ayak parmağını çatlattı.

Sahne enerjisinin yanı sıra cesur kıyafetleriyle de adından söz ettiren Simge, İzmir’den sonra Antalya’da da yoğun ilgi gördü.

Bodrum’da bir otelde konser veren Kubat, sevenlerini duygusal türkülerin ardından hareketli eserleriyle oynattı.

Bodrum’da özel bir plajda sahneye çıkan ve geçtiğimiz aylarda Burcu Kıratlı’dan ikinci defa boşanan Sinan Akçıl, “Bekarlığımın sultanlık dönemindeyim” dedi.

ccbudak

Temmuz 18th, 2022

No comments