Müzik Haberleri

Bahadır Tatlıöz

Bahadır Tatlıöz

YENİ SİNGLE ÇALIŞMANIZ ” MAHŞER”İ ANLATIR MISINIZ?
”Mahşer”in benim için ayrı bir anlamı var. Çok derin içeriği ve duygusallığı olan bir şarkı. Benim her zamanki üslubumu yansıtabildiğim ve rahatça kendi duygularımı ortaya koyabildiğim bir çalışma. Sözü, müziği ve düzenlemesi bana ait.

”MAHŞER”İ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KLİPLENDİRDİNİZ. NASIL BİR KLİP OLDU?
Klip yönetmenliğini ben üstlendim. Önceki kliplerimden farklı bir senaryosu var. Özellikle siyah beyaz olması çok derin bir duygusallık kattı. Tamamen bir aşk hikayesi. Aşkın bittiği noktayı anlatıyor. Bir çiftin, aşklarının ve o anda ilişkilerinin noktalandığı yerdeyiz. Gitmek istememek ve gidememek var. Mecburi bir ayrılıştan bahsetmemiz mümkün. Neden ve sonucu tamamen izleyicinin kendi yaşanmışlığına bırakmayı tercih ettim. Klipte, çok değerli dostlarım da bana eşlik etti. Eda Kandulu ve Burak Sarımola ile birlikte bir de sürpriz bir isim var. Hababam sınıfının efsane ismi, ”Hayta İsmail”i Ahmet Arıman. Zor şartlarda, zor bir performans çektik.

BİR SONRAKİ PROJENİZ NE OLACAK?
”Mahşer”den sonra yine bir single veya bir albüm gelebilir. Ama bir single gelirse eğer sürpriz bir isimle düet olabilir. Ya çok sevilen bir rock grubuyla ya da bir rock müzisyeni ile ortak bir projede buluşabiliriz. Kesinlikle dinleyiciyi şaşırtacak bir çalışma olur.

KONSERLERİNİZ NASIL GİDİYOR?
Kasım ve Aralık ayında vereceğimiz konserler olacak. İller ve konser yerleri görüşüldü. Ekim ayının sonunda konser tarihleri ve yerleri sosyal medya aracılığı ile paylaşılacak. Gelişmeleri facebook.com/ bahadirtatlioz. İnstagram ve Twitter’dan da ”bahadirtatlioz” hesabından takip edebilirsiniz.

ccbudak

Ekim 14th, 2015

No comments