Magazin

Ayşe Özyılmazel’den eski eşi Ali Taran’a sert gönderme

Ayşe Özyılmazel’den eski eşi Ali Taran’a sert gönderme

Dün gece bir mekan çıkışında görüntülenen , eski eşi ‘la ilgili soru sorulunca adeta çılgına döndü. Özyılmazel, “Hayatımın içine edildi. Allah’ından bulsun” dedi.

Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran’ın 2010 yazında başlayan birlikteliğinin ardından yaşananlar, bu sabah Söylemezsem Olmaz stüdyosunda konuşuldu.

Ali Taran eşi Selma Ann Desmond’a boşanma kararı alması ve boşanma davası açması Ali Taran ve Selma Desmond 21 yıllık evliliği 13 Haziran 2011 tarihinde mahkeme tarafından resmen karara bağlanmı ve boşanma gerçekleşmişti. Boşanma kararı uzun zaman konuşulmuş tepkilere neden olmuştu.

Bu boşanmadan 17 gün sonra, 1 Temmuz 2011’tarihinde ali Taran ile kendinden yaşça küçülk olan ayşe Özyılmazel, Bodrum’da Semiramis Pekkan’ın evinde görkemli bir şekilde hayatlarını birleştirdi. Zaten kanser tedavisi gören eski eş Selma Ann Desmond bu evlilikten 4 ay sonra 23 Kasım 2011’tarihinde hayata veda etti.

Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond’un cenazesinde konuşmuştu. ‘Bana kızmakta sonuna kadar haklılar’ demişti. Selma Ann Desmond’un ölümü ali taran ve ayşe özyılmazel cephesinde olumsuz etkiler bırakmış ve medyada tartışmalara neden olmuştu.

Evliliklerinin 10. ayında Ayşe Özyılmazel, İstanbul Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvurarak, evliliklerinin 301’inci gününde Ali Taran’a boşanma davası açmış daha sonra bu evlilik olaylı başladığı gibi yine olaylı bir şekilde tamamen bitmişti.Taraflar bu boşanmaya rağmen yine bir birlerine göndermelerde bulunmuş hatta Ayşe Özyılmazel’in boşandığı reklamcı eşi Ali Taran’ın Levet’teki ofisini basarak camları taşladığı iddia edilmişti.

Aradan yıllar geçti, Ali Taran yeniden jüri üyeliği yapmaya başlayarak ekranlara döndü.

Bu sabah Söylemezsem Olmaz programında, dün gece bir mekan çıkışında görüntülenen Ayşe Özyılmazel’in kendisine eski eşi Ali Taran’ın yeniden jüri üyesi koltuğunda oturması sorulunca adeta çılgına döndüğü görüntüler konuşuldu.

ccbudak

Kasım 6th, 2015

No comments