Magazin

Aşk, yardım, kutlama ve sanat bir arada

Aşk, yardım, kutlama ve sanat bir arada

‘Fosforlu’ müzikali, Türk Böbrek Vakfı yararına sahnelendi. Eski aşıklar Murat Han ve Tuğba Melis Türk’ün pişti olduğu gösteri sonunda; Ayça Varlıer, sahneye pasta getirerek başkan Timur Erk’in yaşgününü kutladı
Suat Derviş’in ‘Fosforlu Cevriye’ romanından Tuncer Cücenoğlu tarafından sahneye uyarlanan ‘Fosforlu’ müzikali, önceki gün Türk Böbrek Vakfı yararına, Kenter Tiyatrosu’nda sahnelendi. Başrollerini Ayça Varlıer ve Fatih Sönmez’in paylaştığı oyun, izleyiciden tam not aldı.

450 KİŞİ KATILDI
Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş’in evsahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona, 450 kişilik kalabalık bir grup katıldı. Vakfa destek olmak amacıyla oyunu izlemeye gidenler arasında Mehmet-Selda Topal, Irmak Ünal-Emre Karabacak, Figen-Hayati Babaoğlu, Canan Yaka, Sibel Vatandost, Murat Han ve Ayşe Akın da vardı. Oyun sonunda Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk’e doğum günü sürprizi yapıldı. Ayça Varlıer “Bugün, koca yürekli Başkan’ın doğum günü. Bizim de kendisine küçük bir sürprizimiz var” diyerek sahneye üzerinde ‘Mutlu Yıllar Böbrek Baba’ yazan bir pasta getirdi. Bu jest karşısında şaşıran Erk “30 yıldır vakfın başkanıyım. 40’ıncı yaşımı sahnede değerli oyuncular ve kıymetli vakıf dostlarıyla kutlamak benim için çok özel oldu” diyerek güldürdü.

ccbudak

Kasım 24th, 2015

No comments