Genel

Aleyna Tilki: Ticari kafam yok!

Aleyna Tilki: Ticari kafam yok!

Meslektaşı Demet Akalın ile ‘dünya starlığı’ polemiği yaşayan Aleyna Tilki, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Keyfinin bir hayli yerinde olduğu görülen 21 yaşındaki şarkıcı, mekanın çıkış kapısında basın mensuplarının soruları yanıtladı.

“PARA KAZANMAKTAN DAHA ÖNEMLİ”

Son dönemde bir hayli iş teklifi adığını dile getiren Tilki, “Çok teklif alıyorum aslında ama benim olayım çoğu işi reddetmem. Beğendiğimi de çok sahipleniyorum, yapıyorum” dedi. Birçok reklam filmine ‘Hayır’ cevabı verdiğini üzerine basarak yineleyen popçu, “Ticari bir beynim yok. İşin benimle ne kadar uyumlu olduğu, para kazanmaktan daha önemli” şeklinde konuştu.

“BU KADAR PARA HARCAMA”

“Serdar Ortaç’ın maddi sıkıntı çekiyor. İleride siz de böyle olmaktan korkmuyor musunuz?” sorusu yöneltilen ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Ben yatırımımı kliplerim ve kariyerimdeki global tarafa yapıyorum. Aynı zamanda Türkçe şarkılarımın kalitesine yapıyorum. Pop şarkı da olsa, arabesk de olsa en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bunlar bir sanatçının yapabileceği en iyi yatırımdır diye düşünüyorum. Kliplerim birçok insandan daha fazla para harcanarak çekiliyor ve herkes ‘Bu kadar para harcama, normal bir klip de çeksen aynı şey olacak. Git yatırım yap’ diyor ama ben yatırımımı buradan yapıyorum. Benim kredim gibi, kredi açıyorum ve onu ömür boyu kullanabileceğimi düşünüyorum yani.

“KLİPLERİME, STYLING’İME YATIRIMI YAPIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın çok konuşulduğu hatırlatılan Tilki’ye, çantasının fiyatının dudak uçuklattığı haberleri hakkında, “Çantaları ve giyinmeleri seviyorum. Yatırımlarımı kıyafetlerim, kliplerime ve styling’ime yapıyorum” dedi.

“SİZ BUNDAN EĞLENİYOR MUSUNUZ?”

Demet Akalın’ın “Ben Aleyna’yı çok seviyorum, ona takılıyorum” sözleri hatırlatılan popçu, “Siz bundan eğleniyor musunuz? Ben eğlendiğinizi düşünmüyorum. Bir sürü paylaşım yapmışım güzel, eğlenceli görüşlerim… Bununla daha çok eğlenmiyor musunuz? Bunları sorun bana” karşılığını verdi.

“UMURUMDA DEĞİL”

Akalın’ın, “Bir tane dünya starı var, o da Tarkan” sözlerini duymazdan gelen Tilki, “Artık biraz genç ve taze konular olsun magazinde. Böyle eğlenceli dinamik” açıklamasını yaptı. “Yorumları ciddiye almıyorsunuz o zaman” yorumunu ise şöyle değerlendirdi:

Umurumda değil hiçbir şey. Ne yapayım yani. Ben Aleyna olarak bildiğim en iyi şeyi yapmaya devam ediyorum. Dünyanın en büyük yapım şirketiyle çalışıyorum ve birçok büyük firma beni destekliyor. Eğleniyoruz. Bu nedir arkadaş, iki saniye eğlenemeyecek miyiz?.

ccbudak

Haziran 6th, 2022

No comments

Comments are closed.

Menu Title